PRACOWNIK MONTAŻU

Nr oferty: StPr/20/0402Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Miejsce pracy: Kociewska 28/30, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace manualne (montażowe) przy linii produkcyjnej, montaż elementów grzewczych zgodnie z wyświetlaną instrukcją.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 05.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • Umiejętności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w systemie II zmianowym w godz.: 6-14, 14-22. Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo kolejna umowa.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Manpower GROUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Michał Nowak
      Numer telefonu: 542824696 w. 230
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      obsługa maszyny do produkcji sznurka ( szydełkarka)
      StPr/20/1092
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      m.in. zapewnienie osobom przyjmowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, przyjmowanie interesantów w sprawach zwiazanych z regulowaniem należności, prowadzenie rejestru ponagleń, prowadzenie akt pensjonariuszy, prowadzenie rejestru upomnień
      StPr/20/1093
      wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

      m.in. zapewnienie osobom przymowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, zapewnienie stałej opieki i nadzoru nad osobami przebywającymi w Dziale Izba Wytrzeźwień.
      StPr/20/1094

      kompletowanie zamówień (kartki okolicznościowe)
      StPr/20/1096

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, magazynu, sanitariatów
      StPr/20/1097

      diagnostyka i naprawa sprzętu RTV w punkcie serwisowym oraz u klienta
      StPr/20/1086
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      koordynacja i obsługa ruchu turystycznego na terenie ruin Zamku Krzyżackiego, opracowywanie i realizacja programów edukacyjno- historycznych, tworzenie i koordynacja imprez, ekspozycji o charakterze historycznym, prowadzenie wszelkich, innych działań w Centrum Kultury Zamek Krzyżacki wymagających wiedzy historycznej, np.tworzenie projektów, artkułów, broszur, itp.; konsultacje historyczne, przeprowadzanie wykładów, konferencji tematycznych, oprowadzanie grup zorganizowanych, sprzedaż biletów wstępu na ruiny zamku krzyżackiego, wystawianie faktur dla klientów, pzrestrzeganie zapisów intrukcji kasowej
      StPr/20/1087

      prace związane z budową kolektora deszczowego w Toruniu
      StPr/20/1088

      kontrolowanie pracowników z realizacji zakresu obowiązków tj. utrzymania czystości w pomieszczeniach, przeprowadzanie rozmów z kierownikami obiektów na temat wykonywania przez nich usługi, podpisywanie dokumentów
      StPr/20/1089

      rozładunek przy dostawach, przyjmowanie, wydawanie i układanie towarów towarów
      StPr/20/1091