kelnerka

Miejsce pracy: Suleckiego 2, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie zamówień, obsługa gości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
  • średnie ogólnokształcące, brak
  • średnie zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa EURO MAX Anna Sadowska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Sadowska
    Numer telefonu: 504035929
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa maszyny do produkcji sznurka ( szydełkarka)
    StPr/20/1092
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    m.in. zapewnienie osobom przyjmowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, przyjmowanie interesantów w sprawach zwiazanych z regulowaniem należności, prowadzenie rejestru ponagleń, prowadzenie akt pensjonariuszy, prowadzenie rejestru upomnień
    StPr/20/1093
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

    m.in. zapewnienie osobom przymowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, zapewnienie stałej opieki i nadzoru nad osobami przebywającymi w Dziale Izba Wytrzeźwień.
    StPr/20/1094

    kompletowanie zamówień (kartki okolicznościowe)
    StPr/20/1096

    sprzątanie pomieszczeń biurowych, magazynu, sanitariatów
    StPr/20/1097

    diagnostyka i naprawa sprzętu RTV w punkcie serwisowym oraz u klienta
    StPr/20/1086
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    koordynacja i obsługa ruchu turystycznego na terenie ruin Zamku Krzyżackiego, opracowywanie i realizacja programów edukacyjno- historycznych, tworzenie i koordynacja imprez, ekspozycji o charakterze historycznym, prowadzenie wszelkich, innych działań w Centrum Kultury Zamek Krzyżacki wymagających wiedzy historycznej, np.tworzenie projektów, artkułów, broszur, itp.; konsultacje historyczne, przeprowadzanie wykładów, konferencji tematycznych, oprowadzanie grup zorganizowanych, sprzedaż biletów wstępu na ruiny zamku krzyżackiego, wystawianie faktur dla klientów, pzrestrzeganie zapisów intrukcji kasowej
    StPr/20/1087

    prace związane z budową kolektora deszczowego w Toruniu
    StPr/20/1088

    kontrolowanie pracowników z realizacji zakresu obowiązków tj. utrzymania czystości w pomieszczeniach, przeprowadzanie rozmów z kierownikami obiektów na temat wykonywania przez nich usługi, podpisywanie dokumentów
    StPr/20/1089

    rozładunek przy dostawach, przyjmowanie, wydawanie i układanie towarów towarów
    StPr/20/1091