Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dostarczanie towarów- części samochodowych na trasach: Toruń- Bydgoszcz- Włocławek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Zawód:
    • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • zasadnicze zawodowe, brak
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Kołodziej Piotr APG Przeguby,Półosie Napędowe
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Piotr Kołodziej
          Numer telefonu: 506455482
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          montaż płytek podłogowych i sciennych, układanie płytek z różnych materiałów, klejenie, fugowanie, docinanie, prace pomocnicze.
          StPr/20/1112
          wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

          kontrola i przegląd warunków pracy, prowadzenie szkoleń z zakresu bhp dla pracowników; doradztwo w zakresie bhp; przeprowadzanie szkoleń wyznaczonych pracowników z zakresie udzielania pierwszej pomocy i p.poż.; nadzorowanie wyposażenia budynków, obiektów i terenów zajmowanych przez Spółkę w sprzęt p.poż. zgodnie z obowiązującymi przepisami.
          StPr/20/1113
          wynagrodzenie od od 1 500 PLN

          prace monterskie - konstrukcje stalowe, wiedza z zakresu asosrtyment narzędzi, stali, mile widziana znajomość rysunku technicznego
          StPr/20/0705
          wynagrodzenie od 3 280 - 3 500 PLN

          zg. ze stanowiskiem
          StPr/20/0713

          praca związana z w/w stanowiskiem
          StPr/20/0471
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          Obsługa sklepu spożywczego
          StPr/20/1107
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          prace ślusarskie
          StPr/20/1109
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          pracna na stanowisku frezera
          StPr/20/1110

          dozór terenu, porzadkowanie terenu, prace ogrodnicze ( koszenie trawy), palenie w piecu w sezonie grzewczm ( pracodawca skieruje na kurs), odsnieżanie zimą, drobne naprawy
          StPr/20/1101
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          przygotowanie zestawień kosztów ogrzewania i podgrzania ciepłej wody, przygotowanie danych do rozliczenia kosztów ogrzewania grup rozliczeniowych, analiza miesięcznych raportów dostawcy energii cieplnej, prognozowanie kosztów podgrzania ciepłej wody, kontrola działania węzłów cieplnych, ustalanie zakresu prac remontowych w węzłach cieplnych, typowanie węzłów cieplnych do modernizacji.
          StPr/20/1105
          wynagrodzenie od 3 100 - 3 600 PLN