laborant betonu

Miejsce pracy: Wapienna 10, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: badanie mieszanek betonowych i ruszyw, sporządzanie dokumentacji laboratoryjnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, brak
      • średnie ogólnokształcące, brak
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GOLDBECK COMFORT SP. Z O.O./COMFORT S.A.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wapienna 10, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marta Wiercioch-lewandowska
        Numer telefonu: 56 612 05 88
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        obsługa maszyny do produkcji sznurka ( szydełkarka)
        StPr/20/1092
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        m.in. zapewnienie osobom przyjmowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, przyjmowanie interesantów w sprawach zwiazanych z regulowaniem należności, prowadzenie rejestru ponagleń, prowadzenie akt pensjonariuszy, prowadzenie rejestru upomnień
        StPr/20/1093
        wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

        m.in. zapewnienie osobom przymowanym równego traktowania, wykonywanie zabiegów higieniczno- sanitarnych, wykonywanie zabiegów medycznych, zgodnie z zaleceniami lekarskimi, zapewnienie stałej opieki i nadzoru nad osobami przebywającymi w Dziale Izba Wytrzeźwień.
        StPr/20/1094

        kompletowanie zamówień (kartki okolicznościowe)
        StPr/20/1096

        sprzątanie pomieszczeń biurowych, magazynu, sanitariatów
        StPr/20/1097

        diagnostyka i naprawa sprzętu RTV w punkcie serwisowym oraz u klienta
        StPr/20/1086
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        koordynacja i obsługa ruchu turystycznego na terenie ruin Zamku Krzyżackiego, opracowywanie i realizacja programów edukacyjno- historycznych, tworzenie i koordynacja imprez, ekspozycji o charakterze historycznym, prowadzenie wszelkich, innych działań w Centrum Kultury Zamek Krzyżacki wymagających wiedzy historycznej, np.tworzenie projektów, artkułów, broszur, itp.; konsultacje historyczne, przeprowadzanie wykładów, konferencji tematycznych, oprowadzanie grup zorganizowanych, sprzedaż biletów wstępu na ruiny zamku krzyżackiego, wystawianie faktur dla klientów, pzrestrzeganie zapisów intrukcji kasowej
        StPr/20/1087

        prace związane z budową kolektora deszczowego w Toruniu
        StPr/20/1088

        kontrolowanie pracowników z realizacji zakresu obowiązków tj. utrzymania czystości w pomieszczeniach, przeprowadzanie rozmów z kierownikami obiektów na temat wykonywania przez nich usługi, podpisywanie dokumentów
        StPr/20/1089

        rozładunek przy dostawach, przyjmowanie, wydawanie i układanie towarów towarów
        StPr/20/1091