Hydraulik

Miejsce pracy: Praca na terenie kraju, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż sieci kanalizacyjnyhc i wodnych, praca w zespole wynagrodzenie 3000 zł brutto+ dodatek za wykonywanie zadań kierowcy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: hydraulik
    Zawód:
    • Hydraulik
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane również osoby, chcące przyuczyc sie do pracy w zawodzie hydraulika
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WOD-DAR Dariusz Burda
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Konopna 10, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Dariusz Burda
        Numer telefonu: 603-651-601
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        filetowanie, produkcja, praca stojąca, praca w grudziądzu, ruch ciągły
        StPr/20/0992
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        kontrolowanie pracowników z realizacji zakresu obowiazków, przeprowadzanie rozmów z kierownikami obiektów na temat wykonywania przez nich usługi, pilnowanie, podpisywanie dokumentów.
        StPr/20/1070
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        pomoc przy tankowaniu paliwa, prace porządkowe
        StPr/20/1071

        StPr/20/1072

        księgowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz w księdze handlowej
        StPr/20/1073
        wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

        nauczanie zawodowe z zakresu florystyki, prowadzenie zajęć w szkole policealnej w systemie weekendowym
        StPr/20/1074

        nauczanie zawodowe z zakresu stomatologii, prowadzenie zajęć w szkole policealnej w systemie weekendowym
        StPr/20/1075

        nauczanie zawodowe z zakresu pedagogiki, prowadzenie zajęć w szkole policealnej w systemie weekendowym
        StPr/20/1076

        nauczanie zawodowe z zakresu psychologii, prowadzenie zajęć w szkole policealnej w systemie weekendowym
        StPr/20/1077

        nauczanie zawodowe z zakresu kosmetologii, prowadzenie zajęć w szkole policealnej w systemie weekendowym
        StPr/20/1078