Zamknij

pomocnik introligatora

Miejsce pracy: Gen. Sowińskiego 2/4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa wózka elektrycznego, transport palet, pakowanie produktu, prace pomocnicze wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Pracodawca: TORUŃSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE "ZAPOLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Sowińskiego 2/4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Łukasz Taruć
    Numer telefonu: 56 653 03 15
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    (dla osób do 30rż) przygotowanie produktów (tkanin) do sprzedaży i ich wyeksponowanie , pomoc przy wyborze produktów, sprawna realizacja zamówień składanych przez klientów, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie faktur, przyjmowanie i załatwianie lub pośredniczenie w załatwianiureklamacji
    StPr/20/0944
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    (dla osób do 30rż) komponowanie wiązanek i bukietów, obsługa klientów
    StPr/20/0945

    praca z rysunkiem technicznym i narzędziami stolarskimi
    StPr/20/0946
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    prace magazynowe
    StPr/20/0947

    przyjmowanie i rozładunek dostaw, weryfikacja zgodnośco dostawy z dokumentacją, rozmieszczenie i układanie towarów, kompletacja zamówień, kontrola stanów magazynowych, przygotowanie towarów do wysyłki
    StPr/20/0950

    opieka dzienna nad dziećmi żłobku
    StPr/20/0952
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Pakowanie, foliowanie rolet oraz żaluzji. Pomoc przy maszynie. Obróbka drewna. Ogólne prace pomocnicze przy produkcji.
    StPr/20/0666
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    (dla osób do 30rż) obsługa bazy magazynowej Stowarzyszenia, przyjmowanie protokołów przekazanej żywności, wpisywanie pozyskanej żywności do bazy magazynowej Stowarzyszenia, dystrybucja pozyskanej żywności, miesięczne opracowywanie harmonogramów odbioru żywności przez beneficjentów Stowarzyszenia, organizacja: warsztatów kulinarnych w ramach programu POPŻ, zajęć edukacyjnych z zakresu prowadzenia oszczędnej gospodarkibudżetu domowego, zwożenie żywności z placówekhandlowych w ramach podpisanych umów, comiesięczne przygotowywanie paczek żywnościowych, organizacja świątecznych zbiórek żywności w placówkach handlowych miasta Torunia, współpraca z wolontariatemBanku Żywności
    StPr/20/0937

    (dla osób do 30rż) wprowadzania danych do systeu komputerowego, inne prace biurowe (miejsce wykonywania: KUjawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu)
    StPr/20/0938

    pozyskiwanie nowych odbiorców w sieciach handlowych na towary drogeryjne, przedstawianie oferty handlowej (wynagrodzenie od 2600 zł do 7000 zł, w tym prowizja)
    StPr/20/0939