Zamknij

Mechanik maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, techniczne
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość rysunku technicznego i budowy maszyn
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TOFAMA SPÓŁKA AKCYJNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Hanna Wesołowska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected] lub [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      przewóz osób niepełnosprawnych, prace porzadkowe wewnatrz i na zawnątrz budynku, prace naprawczo- remontowe
      StPr/20/0689
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prace ślusarskie: przycinanie, szlifowanie
      StPr/20/0695
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      kopanie otworów, proste prace ziemne, renowacje płotów
      StPr/20/0696

      (dla osób pow. 30rż) drobne naprawy w przedszkolu i żłobku, malowanie, naprawy bieżące urządzeń w obiekcie, prace naprawcze, porządkowe i gospodarcze, pielęgnacja ogrodu, podcinanie drZew i krzewów, koszenie trawy, odśnieżanie
      StPr/20/0684

      roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek,
      14/5/2020
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      komplementacja mebli laboratoryjnych, odbiór zamówionych elementów od dostawców, wykładanie ceramiką blatów i ścian; wyjazdy na montaże od 1-3 dni 1-2 razy w miesiącu
      StPr/20/0669
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      montaż mechaniczny i elektryczny układów energoelektronicznych i szaf sterowniczych
      StPr/20/0672
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      montaż mechaniczny i elektryczny układów energoelektronicznych i szaf sterowniczych, prace ślusarskie, bieżące naprawy serwisowanego sprzętu
      StPr/20/0673
      wynagrodzenie od 3 500 - 3 700 PLN

      sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń szpitala, prace pomocowe w otoczeniu pacjenta, dbanie o czystość na terenie, dbanie o czystość na terenie szpitala
      13/5/2020

      wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, analizowanie uszkodzeńnaprawnianych urzadzeń na podstawie schematów eksploatacyjnych, wykonywanie kompleksowego sprawdzenia i strojenia naparwianego sprzętu
      StPr/20/0646
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 320 PLN