Opiekun osoby niepełnosprawnej

Miejsce pracy: Wyszyńskiego 7/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (obecnie) dostarczanie jedzenia do osób potrzebujących, po ustabilizowaniu się obecnej sytuacji, zwiazanej z koronawirusem również robienie zakupów, porządki w mieszkaniu Po ustablizowaniu sie obecne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 26.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące, brak
    • średnie zawodowe, brak
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: empatia
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Centrum Pielęgnacji Caritas Diecezji Toruńskiej
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wyszyńskiego 7/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Siostra Kossakowska
      Numer telefonu: 697-085-424
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      sprawna obsługa w zakresie wydań i przyjęć magazynowych (towary sprzedażowe oraz wyposażenia firmy: rusztowania i szalunki), kontrola stanów magazynowych; praca na zewnątrz budynku
      StPr/20/0541
      wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

      montaż i demontaż rusztowań modułowych i fasadowych, prace na wysokości, pomocniczo transport poziomy i pionowy
      StPr/20/0542

      praca na stanowisku technologa
      StPr/20/0543
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      ustawianie, regulacja pracy maszyn, przezbrojenia maszyn, wprowadzanie danych do komputera, odpowiedzialność za grupę pracowników
      StPr/20/0539
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      produkcja mieszanki betonowej, obsługa ładowark, nadzór nad stanem technicznym maszyn, nadzór nad dokumentacją dostaw, ścisła współpraca z Zespołem Technologii
      StPr/20/0534
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      obsługa koprarko-ładowarki
      StPr/20/0535
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      praca przy obróbce elementów betonowych
      StPr/20/0536

      wykonywanie prac betoniarsko- zbrojarskich
      StPr/20/0537

      pakowanie elektrod ( praca lekka)
      StPr/20/0538

      (obecnie) dostarczanie jedzenia do osób potrzebujących, po ustabilizowaniu się obecnej sytuacji, zwiazanej z koronawirusem również robienie zakupów, porządki w mieszkaniu Po ustablizowaniu sie obecne
      StPr/20/0533
      wynagrodzenie od od 17 PLN