księgowa w Wydziale VII Bidżetowo-Administracyjnym prokuratury Okręgowej w Torun

Miejsce pracy: Grudziądzka 45, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie kasy, prowadzenie obsługi bankowej (przelewy, wyciągi), obrót i ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, rozliczanie sum depozytowych, planowanie i rozliczanie zap
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe pierwszego stopnia, preferowane ekonomiczne i administracyjne; pełna zdolność do czynności prawnych; nieposzlakowana opinia; niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbo
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PROKURATURA OKRĘGOWA W TORUNIU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Grudziądzka 45, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewa Jagodzińska
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: list motywacyjny i C.V. ze wskazaniem sygnatury naboru PO IV WOS1112.1.2020 oraz numeru telefonu kontaktowego; 2. kwestionariusz personalny*
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
        sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
        StPr/20/0392
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        dozór mienia, terenu
        StPr/20/0393

        EFS staż po 30rż, pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi w żłobku, udziałw zabawach i zajęciach edukacyjnych, czynności higieniczne, kładzenie dzieci spać, udziałw spacerach, dbanie o ład i porządek
        StPr/20/0395
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        EFS, dla osób po 30rż, prace pomocnicze przy dzieciach w żłobku
        StPr/20/0396

        staż EFS ( RPO/POWER) obsługa urzadzeń biurowych, sporządzanie dokumentacji, sporządzanie zapytań ofertowych oraz umów z kontrahentami, pomoc w organizowaniu imprez kulturowych, obsługa interesantów w
        StPr/20/0398

        EFS, sosoby po 30rż, prace biurowe w Wydz. Orzecznictwa oraz drugie miesce w Wydz. Kadrowo- Płacowym
        StPr/20/0399

        zakładanie i pielęgnacja ogrodów
        StPr/20/0383
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        przyjmowanie wpłat od klientów, wprowadzanie wpłat do kasy fiskalnej, wprowadzanie dowodów wpłat do programu księgowego, wysyłanie plików z płatnościami, obsługa totolotka
        StPr/20/0384

        staż RPO/POWER pomoc w organizacji bieżących imprez: kontakty, spotkania, wystawy, warsztaty, internetowa promocja wydarzeń w Dworze Artusa, pomoc w obsłudze strony www, obsługa techniczna eventów, p
        StPr/20/0389

        sprzątanie klatek schodowych w blokach na Osiedlu Młodych
        StPr/20/0391