(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) pracownik pomocniczy/ operator maszyn do obróbki

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ref, wynagrodzenia do 30 r. ż wykonywanie operacji gwintowania przedmiotów z metali, nakładanie i zejmowanie detali z ramek, wygładzanie powierzchni detali
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 24.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dobry wzrok, precyzja, sprawnośc manualna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      staż EFS dla osób po 30rż, wypełnianie i wystawianie faktur, rachunków, druków ścisłego zarachowania, prowadzenie raportu kasowego, zapoznanie z programem finansowo- księgowym FORTECH, mgazynowym SUBI
      StPr/20/0410
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      staz EFS dla osób po 30rż, obsługa sekretariatu, obsługa telefoniczna, prowadzenie harmonogramu spotkań Prezesa, sporządzanie pism, przygototwywanie zapytań ofertowych oraz zleceń m.in. na artykuły bi
      StPr/20/0411

      staż RPO dla osób po 30rż, telefoniczna i emailowa obsługa klientów firmy, planowanie i tworzenie tekstów reklamowych, pisanie pism, obsługa kanałów społecznościowych, promowanie i sprzedaż usług firm
      StPr/20/0412

      opieka dydaktyczno- wychowawcza nad dziećmi w przedszkolu
      StPr/20/0413
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pomoc w kuchni.
      StPr/20/0401
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      zajęcia z dziećmi w świetlicy edukacyjnej; organizowanie czasu dla dzieci ( zajęcia grupowe) Pracodawca zapewnia pomoc merytoryczną
      StPr/20/0405

      obsługa zamówień od klientów, ewidencja realizowanych zamówień, nadzorowanie terminów wysyłek, kontrola stanów magazynowych, pakowanie zamówień, zamawianie kuriera, obsługa klienta w sklepie stacjonar
      StPr/20/0409

      zg
      StPr/20/0302
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
      StPr/20/0392

      dozór mienia, terenu
      StPr/20/0393