pracownik ekipy sprzątajacej

Miejsce pracy: Olsztyńska, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w przydzielonych pomieszczeniach: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EVER CLEANING Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Padewska
    Numer telefonu: 601-808-947
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adrs: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    staż EFS dla osób po 30rż, wypełnianie i wystawianie faktur, rachunków, druków ścisłego zarachowania, prowadzenie raportu kasowego, zapoznanie z programem finansowo- księgowym FORTECH, mgazynowym SUBI
    StPr/20/0410
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    staz EFS dla osób po 30rż, obsługa sekretariatu, obsługa telefoniczna, prowadzenie harmonogramu spotkań Prezesa, sporządzanie pism, przygototwywanie zapytań ofertowych oraz zleceń m.in. na artykuły bi
    StPr/20/0411

    staż RPO dla osób po 30rż, telefoniczna i emailowa obsługa klientów firmy, planowanie i tworzenie tekstów reklamowych, pisanie pism, obsługa kanałów społecznościowych, promowanie i sprzedaż usług firm
    StPr/20/0412

    opieka dydaktyczno- wychowawcza nad dziećmi w przedszkolu
    StPr/20/0413
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pomoc w kuchni.
    StPr/20/0401
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    zajęcia z dziećmi w świetlicy edukacyjnej; organizowanie czasu dla dzieci ( zajęcia grupowe) Pracodawca zapewnia pomoc merytoryczną
    StPr/20/0405

    obsługa zamówień od klientów, ewidencja realizowanych zamówień, nadzorowanie terminów wysyłek, kontrola stanów magazynowych, pakowanie zamówień, zamawianie kuriera, obsługa klienta w sklepie stacjonar
    StPr/20/0409

    zg
    StPr/20/0302
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
    StPr/20/0392

    dozór mienia, terenu
    StPr/20/0393