inspektor technicznego utrzymania nieruchomości

Miejsce pracy: Okólna 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru inwestroskiego nad wykonawstwem robót remontowych przez Onfrastrukturę w zakresie: wykonania robót, rganizowania i kierowania naprawami bieżącymi, konserwacyjnymi iremontami kapita
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.02.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 830 - 3 350 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
    Zawód:
    • Technik budownictwa* (wymagany staż - lata: 4)
      Uprawnienia:
      • Decyzja: Uprawnienia budowlane
      • obsługa komputera MS OFFICE
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat), budowlane
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: umiejetność wykonywania przedmiarów robót budowlanych do kosztorysów inwestorskich, biegła obsługa syst. operacyjnych MS Windows 7, Windows 10, zaawansowana znajomość pakietu MS Office 2010 ( Word, Ex
          Pracodawca: Archiwum Wojskowe 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej TORUŃ WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Monika Szydłowska
          Numer telefonu: 261433855
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv oraz dokumenty, dot. kwalifikacji nalezy złożyć w Kancelarii jawnej 12 Wojskowego Oddziału Gospodarczego , Toruń, ul. Okólna 37, bud. 97, p. 11 w
          Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: wcześniej wysłać cv
          Pomoc w kuchni przy przyugotowaniu i pieczeniu pizzy.
          StPr/20/0359
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          praca przy montażu bram garażowych i rolet zewnętrznych
          StPr/20/0361

          sprzątanie pomieszczeń
          StPr/20/0362
          wynagrodzenie od od 1 350 PLN

          produkcja pączków
          StPr/20/0363
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          rozliczanie podatków i faktur, prowadzenie ksiąg rozrachunkowych
          StPr/20/0364
          wynagrodzenie od 3 135 - 4 127 PLN

          wstępne kontrolowanie dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, kwalifikowanie dowodów księgowych według właściwych podziałów klasyfikacji budżetowej pod nadzorem pracownika zespołu spr
          StPr/20/0365
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          staż EFS ( RPO/POWER) zapoznanie sie z przepisami BHP. PPOŻ, regulaminem pracy, pomoc w przygotowywaniu dań, catering, wesela, stypy, bankiety, obieranie warzyw, sprzątanie stanowiska pracy
          StPr/20/0366
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          utrzymywanie porządku i czystości w bazie noclegowej na Barbarce, podawanie śniadań (istnieje możliwość dojazdu samochodem na Barbarkę z innymi pracownikami)
          StPr/20/0367

          staż EFS (RPO/POWER) przygotowywanie dekoracji balonowych i innych, obsługa sprzętu biurowego, komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, nauka wykonywania dekoracji , doradzanie w wyborze deko
          StPr/20/0368

          staż EFS ( RPO/POWER) zapoznanie się z organizacją pracy w wydziale, z zagadnieniami prawa pracy w zakresie czasu pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy w systemie elektronicznym, pomoc przy bieżąc
          StPr/20/0370