pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dbanie o tereny zewnętrzne obiektu, koszenie trawy, podlewanie roslin, zamiatanie chodników, zbieranie odpadów z chodników, składowanie odpadów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SECURITY &CLEANING SYSTEM SP. ZO.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Violetta Procelli
      Numer telefonu: 664165973
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności można wysłać na email: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
      StPr/20/0172
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      monter
      StPr/20/0096
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      roznoszenie ulotek promocyjnych do skrzynek pocztowych na terenie Torunia
      StPr/20/0209
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      plakatowanie, roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek
      3/1/2020
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      opieka nad dziećmi wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
      StPr/20/0101
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
      StPr/20/0105

      Naprawa urządzeń i maszyn do produkcji wyrobów mlecznych. Obsługa urządzenia do produkcji jogurtów przemysłowych Shanghai Beyond BY-YL i urządzenia do mlecznej pasteryzacji mleka Mleczarnia ISO9001 /
      StPr/20/0113
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      sprawowanie nadzoru inwestroskiego nad wykonawstwem robót remontowych przez Onfrastrukturę w zakresie: wykonania robót, rganizowania i kierowania naprawami bieżącymi, konserwacyjnymi iremontami kapita
      StPr/20/0088
      wynagrodzenie od 2 830 - 3 350 PLN

      szycie bluzek damskich
      StPr/20/0089
      wynagrodzenie od od 2 774 PLN

      wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
      StPr/20/0090
      wynagrodzenie od 2 600 - 2 750 PLN