Junior Full Stack Developer (JS +JAVA)

Miejsce pracy: Żółkiewskiego 31, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: tworzenie i rozwój platformy do elektronicznego obiegu dokumentów, wsparcie dla obecnie realizowanych kontraktów, przygotowanie dokumentacji wraz z dokumentacją techniczną i utrzymaniową, współpraca z
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Programowanie i język JAVA
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętność: JavaScript, HTML, CSS, frameworka AngularJS
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SSC Master Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Żółkiewskiego 31, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Krzystof Baczyński
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv nalezy wysłać na email: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
        StPr/20/0172
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        monter
        StPr/20/0096
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        roznoszenie ulotek promocyjnych do skrzynek pocztowych na terenie Torunia
        StPr/20/0209
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        plakatowanie, roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek
        3/1/2020
        wynagrodzenie od od 14 PLN

        opieka nad dziećmi wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
        StPr/20/0101
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
        StPr/20/0105

        Naprawa urządzeń i maszyn do produkcji wyrobów mlecznych. Obsługa urządzenia do produkcji jogurtów przemysłowych Shanghai Beyond BY-YL i urządzenia do mlecznej pasteryzacji mleka Mleczarnia ISO9001 /
        StPr/20/0113
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        sprawowanie nadzoru inwestroskiego nad wykonawstwem robót remontowych przez Onfrastrukturę w zakresie: wykonania robót, rganizowania i kierowania naprawami bieżącymi, konserwacyjnymi iremontami kapita
        StPr/20/0088
        wynagrodzenie od 2 830 - 3 350 PLN

        szycie bluzek damskich
        StPr/20/0089
        wynagrodzenie od od 2 774 PLN

        wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
        StPr/20/0090
        wynagrodzenie od 2 600 - 2 750 PLN