Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: animacja czasu wolnego, pomoc w zajęciach tematycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    • średnie zawodowe, pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność, komunikatywność, mile widziane aspekty/elementy pedagogiki w życiorysie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Główne obowiązki: - wykonywanie zadań w zakresie ustanowienia z mocy prawa na rzecz Skarbu Państwa lub właściwych jednostek samorządu terytorialnego i własności nieruchomości zajętych pod drogi public
      StPr/20/0239
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przygotowanie gruntu pod wysiew trawników (kopanie, grabienie, ugniatanie). Wykonywanie prac pomocniczych przy nasadzeniach drzew i krzewów wg projektu. Zabiegi pielęgnacyjne drzewostanu, krzewów i ży
      StPr/20/0086
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      zg
      StPr/20/0054
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      obsługa wtryskarki: zasypywanie surowcem leja, mieszanie przemiału z barwnikiem, obsługa młynka; produkcja wieszaków na odzież;
      StPr/20/0087
      wynagrodzenie od 2 775 - 3 500 PLN

      (dla osób 30+ z niepełnosprawnością oraz osób 50+) pomoc w rekrutacji, pozostałe prace biurowe zw. z rekritacjami i HR
      StPr/20/0078
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      prowadzenie pokazów wypieku piernika w języku polskim oraz angielskim w Żywym Muzeum Piernika w Toruniu
      StPr/20/0079
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa magazynu- programu magazynowego (wynagrodzenie 2712 zł do 3422 zł)
      StPr/20/0080
      wynagrodzenie od 2 712 - 3 422 PLN

      wydawanie i przyjmowanie towarów, obsługa suwnicy kabinowej, transport wewnętrzny, obsługa wózków jezdniowych podnośnik
      StPr/20/0081

      sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
      StPr/20/0082
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      utrzymywanie istniejących już relacji z klientami- odbiorcami produktów spożywczych dla gastronomii, pozyskiwanie nowych klientów na obszarze woj. kujawsko-pomorskiego
      StPr/20/0083
      wynagrodzenie od 4 840 - 5 548 PLN