Elektryk

Miejsce pracy: Św. Józefa 53/59, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa urządzeń elektroenergetycznych, drobne prace hydrauliczne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
      Uprawnienia:
      • elektryczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętności z zakresu elektryki, hydrauliki
        Pracodawca: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. L. RYDYGIERA W TORUNIU
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Św. Józefa 53/59, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Robert Bogacki
        Numer telefonu: 56 679 34 91
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        sprzątanie pomieszczeń
        StPr/19/2587
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        animacja czasu wolnego, pomoc w zajęciach tematycznych
        StPr/19/2588
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        dbanie o czystość i porządek pomieszczeń biurowych, sanitariatów, hali
        StPr/19/2589
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        codzienne naprawy, drobne remonty obiektów, bieżące prace: naprawa mebli, stolarki drzwiowej i okiennej, urządzeń hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych, drobne prace gospodarcze: p
        StPr/19/2590
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        dbanie o czystość i porządek sal, biur, toalet, hali, pomoc w wydawaniu posiłków- praca w obiekcie medycznym
        StPr/19/2591

        wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
        StPr/19/2573
        wynagrodzenie od 2 600 - 2 700 PLN

        pomoc przy produkcji wyrobów piernikarskich, praca przy maszynach: piec, mieszarka; istnieje możliwość przyuczenia
        StPr/19/2585

        Proste prace na produkcji, w już utworzonej grupie pracowników z Ukrainy i Gruzji
        StPr/19/1157
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        szycie bluzek damskich
        StPr/19/2568
        wynagrodzenie od od 2 774 PLN

        przenoszenie księgozbioru biblioteki szkolnej do programu komputerowego, modyfikacja danych, pomoc w bieżącej pracy nauczyciela bibliotekarza, pomoc w bieżących zadaniach sekretariatu i kadr: przygoto
        StPr/19/2572
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN