Fryzjer

Nr oferty: StPr/19/1343Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Miejsce pracy: Szosa Chełmińska 129A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: fryzjerstwo damskie i męskie, dbanie o czystość w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
Wynagrodzenie brutto: 14,7 - 14,71 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
    Pracodawca: Salon Fryzjerski Hair Studio Magdalena Kazaniecka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Szosa Chełmińska 129A, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    sprzątanie pomieszczeń
    StPr/19/2587
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    animacja czasu wolnego, pomoc w zajęciach tematycznych
    StPr/19/2588
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    dbanie o czystość i porządek pomieszczeń biurowych, sanitariatów, hali
    StPr/19/2589
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    codzienne naprawy, drobne remonty obiektów, bieżące prace: naprawa mebli, stolarki drzwiowej i okiennej, urządzeń hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych, drobne prace gospodarcze: p
    StPr/19/2590
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    dbanie o czystość i porządek sal, biur, toalet, hali, pomoc w wydawaniu posiłków- praca w obiekcie medycznym
    StPr/19/2591

    wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
    StPr/19/2573
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 700 PLN

    pomoc przy produkcji wyrobów piernikarskich, praca przy maszynach: piec, mieszarka; istnieje możliwość przyuczenia
    StPr/19/2585

    Proste prace na produkcji, w już utworzonej grupie pracowników z Ukrainy i Gruzji
    StPr/19/1157
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    szycie bluzek damskich
    StPr/19/2568
    wynagrodzenie od od 2 774 PLN

    przenoszenie księgozbioru biblioteki szkolnej do programu komputerowego, modyfikacja danych, pomoc w bieżącej pracy nauczyciela bibliotekarza, pomoc w bieżących zadaniach sekretariatu i kadr: przygoto
    StPr/19/2572
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN