Fryzjer

Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 102a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: strzyżenie, modelowanie, zabiegi fryzjerskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 450 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Natureste Paweł Zalewski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Józefa Hallera 102a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Paweł Zalewski
      Numer telefonu: 667159080
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      szycie bluzek damskich
      StPr/19/2568
      wynagrodzenie od od 2 774 PLN

      przenoszenie księgozbioru biblioteki szkolnej do programu komputerowego, modyfikacja danych, pomoc w bieżącej pracy nauczyciela bibliotekarza, pomoc w bieżących zadaniach sekretariatu i kadr: przygoto
      StPr/19/2572
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Znajomość i przestrzeganie norm dotyczących procesu produkcji i wydajności na danym stanowisku pracy. Wizualna kontrola jakościowa produkowanych detali na stanowiskach pracy oraz kontrola za pomocą do
      StPr/19/2574
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      (dla osób pow. 30rż) prowdzenie dokumentacji pracowników, sprawdzanie faktur i rachunków przychodzących pod względem rachunkowym i arytmetycznym, organizowanie szkoleń BHP dla pracowników, współpraca
      StPr/19/2576

      Przenoszenie elementów metalowych, układanie w koszach i sortowanie.
      StPr/19/2577
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      (dla osób pow. 30rż ) sporzadzanie pism urzędowych, arcjiwizacja, obsługa recepcji, udzielanie informacji dot. działaności stowarzyszenia, odbieranie telefonów, obsługa korespondencji, kompletowanie m
      StPr/19/2578

      dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku
      StPr/19/2579

      (dla osób pow. 30rż) sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i wokół budynków, , mycie okien, pielęgnacja kwiatów doniczkowych)
      StPr/19/2580

      staz dla osób 50+ lub 30+ z orzeczeniem o niepełnosprawności m.in. dbanie o ład i porządek w budynku, obsługa sprzętu i maszyn sprzatających
      StPr/19/2581

      przygotowywanie i sprzedaż kebabów, frytek, tortilii, obsługa klientów z Food Tracka
      StPr/19/2583