Kontroler jakości

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 65, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ocena jakosci dostarczanych surowców ( odlewy, materiały hutnicze), ocena jakości wykonywanych detali, wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali, prowadzenie rejestru pomiarów i kart braków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Zawód:
    • Kontroler jakości wyrobów przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, techniczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: znajomość rysunku technicznego, obróbki skrawaniem, umiejętność posługiwania się ręcznymi przyrzadami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp.), zdolnosci techniczne i manualne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: TOFAMA SPÓŁKA AKCYJNA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 65, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomor
        Osoba do kontaktu: Hanna Wesołowska
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Zakres zadań na stanowisku: a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach między
        StPr/19/6246
        wynagrodzenie od 3 100 - 3 500 PLN

        obsługa maszyn produkcyjnych, zliczanie elementów, wstępna kontrola jakości
        StPr/19/2539
        wynagrodzenie od 2 400 - 2 600 PLN

        samodzielne szycie odzieży
        StPr/19/2540
        wynagrodzenie od od 3 418 PLN

        obsługa suwnic kabinowych, transport wewnętrzny detali i materiałów produkcyjnych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
        StPr/19/2541
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        a)przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmi
        StPr/19/2542

        Samodzielna praca przy maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami wykazywanymi w skill matrix, przezbrajanie maszyn i urządzeń wg planów. Nadzór nad prawidłową pracą maszyny w celu zapewnienia
        StPr/19/2536

        Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, prace zgodne z przepisami BHP
        62/12/2019

        wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
        StPr/19/2532
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie prace porządkowe na osiedlu Mokre
        StPr/19/2533
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        odśnieżanie ciagnikiem, na prowadzenie którego wystarczy prawo jazdy kat. B wynagrodzenie 25 zł netto/h
        StPr/19/2534
        wynagrodzenie od od 34,07 PLN