Opiekunka w żłobku

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w żłobku, czynności pielęgnacyjne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 488 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Uprawnienia:
      • Kurs dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Położna
        • Pielęgniarka
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
          Pracodawca: MARAT Markowska Karolina (Przedszkole Promyczek)
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Karolina Markowska
          Numer telefonu: 724125340
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Zakres zadań na stanowisku: a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach między
          StPr/19/6246
          wynagrodzenie od 3 100 - 3 500 PLN

          obsługa maszyn produkcyjnych, zliczanie elementów, wstępna kontrola jakości
          StPr/19/2539
          wynagrodzenie od 2 400 - 2 600 PLN

          samodzielne szycie odzieży
          StPr/19/2540
          wynagrodzenie od od 3 418 PLN

          obsługa suwnic kabinowych, transport wewnętrzny detali i materiałów produkcyjnych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
          StPr/19/2541
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          a)przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmi
          StPr/19/2542

          Samodzielna praca przy maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami wykazywanymi w skill matrix, przezbrajanie maszyn i urządzeń wg planów. Nadzór nad prawidłową pracą maszyny w celu zapewnienia
          StPr/19/2536

          Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, prace zgodne z przepisami BHP
          62/12/2019

          wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
          StPr/19/2532
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie prace porządkowe na osiedlu Mokre
          StPr/19/2533
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          odśnieżanie ciagnikiem, na prowadzenie którego wystarczy prawo jazdy kat. B wynagrodzenie 25 zł netto/h
          StPr/19/2534
          wynagrodzenie od od 34,07 PLN