aplikant radcowski

Miejsce pracy: Targowa, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wsparcie pracownika spółki, przygotowywanie analizi opinii prawnych z różnych dziedzin prawa, prowadzenie spraw procesowych pod nadzorem pełnomocnika, bieżący kontakt z sądami, komornikami, urzędami,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
    • obsługa komputera MS OFFICE
    • znajomość programu LEX
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, doświadczenie w dziale Prawnym, znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: METRON-TERM Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Targowa 12/22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Aleksandra Kobus
      Numer telefonu: 56 639-26-77
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV z kaluzulą, dot. wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji mozna wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Zakres zadań na stanowisku: a) przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach między
      StPr/19/6246
      wynagrodzenie od 3 100 - 3 500 PLN

      obsługa maszyn produkcyjnych, zliczanie elementów, wstępna kontrola jakości
      StPr/19/2539
      wynagrodzenie od 2 400 - 2 600 PLN

      samodzielne szycie odzieży
      StPr/19/2540
      wynagrodzenie od od 3 418 PLN

      obsługa suwnic kabinowych, transport wewnętrzny detali i materiałów produkcyjnych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/19/2541
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      a)przeprowadzanie kontroli zamówień publicznych i gospodarki finansowej w zakresie dochodów i wydatków budżetowych: jednostkach samorządu terytorialnego, związkach międzygminnych, stowarzyszeniach gmi
      StPr/19/2542

      Samodzielna praca przy maszynach produkcyjnych zgodnie z umiejętnościami wykazywanymi w skill matrix, przezbrajanie maszyn i urządzeń wg planów. Nadzór nad prawidłową pracą maszyny w celu zapewnienia
      StPr/19/2536

      Obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, prace zgodne z przepisami BHP
      62/12/2019

      wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
      StPr/19/2532
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie prace porządkowe na osiedlu Mokre
      StPr/19/2533
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      odśnieżanie ciagnikiem, na prowadzenie którego wystarczy prawo jazdy kat. B wynagrodzenie 25 zł netto/h
      StPr/19/2534
      wynagrodzenie od od 34,07 PLN