Administrator systemu

Miejsce pracy: Sułkowskiego 2, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: tworzenie wizerunków naklejek i stempli legalizacyjnych, wykonywanie zadań związanych z produkcja naklejek i stempli legalizacyjnych, w szczególności: analiza otrzymywanych zamówień pod kątem posiadan
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
    • obsługa programu Corel Draw
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: mechanika, mechatronika, informatyka, mechatronika
      • średnie zawodowe
        Język:
        • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
          • czytanie rysunku technicznego
          • AutoCad - projektowanie komputerowe
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: znajomość programu Corel Draw lub innych programów grafiko komputerowej, umiejętność analizowania danych i logicznego myślenia, uczciwość, rzetelność, komunikatywność, mile widziana znajomość programó
            Dane pracodawcy:
            Pracodawca: OBWODOWY URZĄD MIAR
            Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
            Adres: Królowej Jadwigi 25, 85-959 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomor
            Osoba do kontaktu:
            Numer telefonu:
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV+ list motywacyjny, ośw. kandydata o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, kopie dokumentów potwierdzajacych: wyksz
            przekazania dokumentów:
            Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
            StPr/19/1552
            wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

            obsługa pieca do wypiekania z ółmrożonek chleba, bułek, ciastek, wykładanie pieczywa i cistek na stoisku piekarnia- cukiernia
            StPr/19/2480
            wynagrodzenie od od 2 450 PLN

            Manicure hybrydowy, klasyczny, japoński. Praca frezarką, przedłużanie paznokci żelem na formie, wzory salonowe.
            StPr/19/2481
            wynagrodzenie od od 14,7 PLN

            ochrona obiektów przemysłowych (Pracodawca dofinansowuje paliwo na dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne, prywatną opiekę medyczną)
            StPr/19/2482
            wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

            StPr/19/1572

            StPr/19/1573

            Utrzymanie czystości na obiekcie handlowym
            StPr/19/2484

            sprzedaż części samochodowych do samochodów ciężarowych, sporadycznie dowiezienie towaru do klienta
            StPr/19/2485
            wynagrodzenie od od 2 250 PLN

            ochrona obiektów przemysłowych
            StPr/19/2475
            wynagrodzenie od od 2 600 PLN

            przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
            StPr/19/2477
            wynagrodzenie od od 4 210 PLN