(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) Ogrodnik

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) prace ogrodnicze, gospodarcze, zimą odśnieżanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat.B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: chęci do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 56 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      StPr/19/1552
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      obsługa pieca do wypiekania z ółmrożonek chleba, bułek, ciastek, wykładanie pieczywa i cistek na stoisku piekarnia- cukiernia
      StPr/19/2480
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Manicure hybrydowy, klasyczny, japoński. Praca frezarką, przedłużanie paznokci żelem na formie, wzory salonowe.
      StPr/19/2481
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      ochrona obiektów przemysłowych (Pracodawca dofinansowuje paliwo na dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne, prywatną opiekę medyczną)
      StPr/19/2482
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

      StPr/19/1572

      StPr/19/1573

      Utrzymanie czystości na obiekcie handlowym
      StPr/19/2484

      sprzedaż części samochodowych do samochodów ciężarowych, sporadycznie dowiezienie towaru do klienta
      StPr/19/2485
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      ochrona obiektów przemysłowych
      StPr/19/2475
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
      StPr/19/2477
      wynagrodzenie od od 4 210 PLN