pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kuchni wschodi- lepienie pierożków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mogą być osoby do przyuczenia, chętne do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
    Numer telefonu: 56 6580207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    StPr/19/1552
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    obsługa pieca do wypiekania z ółmrożonek chleba, bułek, ciastek, wykładanie pieczywa i cistek na stoisku piekarnia- cukiernia
    StPr/19/2480
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    Manicure hybrydowy, klasyczny, japoński. Praca frezarką, przedłużanie paznokci żelem na formie, wzory salonowe.
    StPr/19/2481
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    ochrona obiektów przemysłowych (Pracodawca dofinansowuje paliwo na dojazdy do pracy, leki, turnusy rehabilitacyjne, prywatną opiekę medyczną)
    StPr/19/2482
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

    StPr/19/1572

    StPr/19/1573

    Utrzymanie czystości na obiekcie handlowym
    StPr/19/2484

    sprzedaż części samochodowych do samochodów ciężarowych, sporadycznie dowiezienie towaru do klienta
    StPr/19/2485
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    ochrona obiektów przemysłowych
    StPr/19/2475
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
    StPr/19/2477
    wynagrodzenie od od 4 210 PLN