pomocnik montera instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc przy montażu instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • gimnazjalne
    • zasadnicze zawodowe, techniczne
    • zasadnicze zawodowe
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    • zasadnicze zawodowe, budowlane
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, można kierowac osoby chętne do przyuczenia brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 2 metrów, osoby muszą mieć sprawne kończyny
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      praca w opiece pielęgniarskiej pacjentów w warunkach domowych, pracodawca ma aktywny kontrakt NFZ
      StPr/19/2444
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      przewóz drewna, złomu i opału na terenie Torunia
      StPr/19/2445
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      opieka nad dziećmi w żłobku, czynności pielęgnacyjne
      StPr/19/2446
      wynagrodzenie od od 2 488 PLN

      wsparcie pracownika spółki, przygotowywanie analizi opinii prawnych z różnych dziedzin prawa, prowadzenie spraw procesowych pod nadzorem pełnomocnika, bieżący kontakt z sądami, komornikami, urzędami,
      StPr/19/2440
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w McDonald’s procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska. Odpowiedzialność za
      StPr/19/2434
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      tworzenie wizerunków naklejek i stempli legalizacyjnych, wykonywanie zadań związanych z produkcja naklejek i stempli legalizacyjnych, w szczególności: analiza otrzymywanych zamówień pod kątem posiadan
      StPr/19/2436

      malowanie ścian
      StPr/19/2435
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      wykonywanie ociepleń budynków
      StPr/19/2437

      prace murarskie przy remoncie kamienicy w Toruniu
      StPr/19/2438
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      Diagnozowanie zapotrzebowania na szkolenia Organizacja szkoleń Monitorowanie przebiegu realizacji szkoleń
      StPr/19/2439
      wynagrodzenie od od 2 360 PLN