POWER Operator maszyn i urządzeń do produkcji napojów

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: OS. BEZ PRZECIWWSKAZAŃ DO PRACY FIZYCZNEJ, NIEKARALNOŚĆ
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
    Numer telefonu: 566580207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    praca w opiece pielęgniarskiej pacjentów w warunkach domowych, pracodawca ma aktywny kontrakt NFZ
    StPr/19/2444
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    przewóz drewna, złomu i opału na terenie Torunia
    StPr/19/2445
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    opieka nad dziećmi w żłobku, czynności pielęgnacyjne
    StPr/19/2446
    wynagrodzenie od od 2 488 PLN

    ocena jakosci dostarczanych surowców ( odlewy, materiały hutnicze), ocena jakości wykonywanych detali, wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali, prowadzenie rejestru pomiarów i kart braków
    StPr/19/2451
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    pomoc przy produkcji wyrobów piernikarskich, praca przy maszynach: piec, mieszarka
    StPr/19/2453
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    ręczne pakowanie pierników, zgrzewanie, oklejanie
    StPr/19/2454

    wsparcie pracownika spółki, przygotowywanie analizi opinii prawnych z różnych dziedzin prawa, prowadzenie spraw procesowych pod nadzorem pełnomocnika, bieżący kontakt z sądami, komornikami, urzędami,
    StPr/19/2440

    Zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w McDonald’s procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska. Odpowiedzialność za
    StPr/19/2434
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    tworzenie wizerunków naklejek i stempli legalizacyjnych, wykonywanie zadań związanych z produkcja naklejek i stempli legalizacyjnych, w szczególności: analiza otrzymywanych zamówień pod kątem posiadan
    StPr/19/2436

    malowanie ścian
    StPr/19/2435
    wynagrodzenie od od 20 PLN