Pakowacz pierników

Nr oferty: 59/10/2019Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pakowanie pierników
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Wymagana pełnoletność oraz książeczka sanepidu.
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Osoba do kontaktu: Malwina Mikołajewska
Numer telefonu: 56 654-70-68-wew.39
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
Składanie kartonów pod produkty marketingowe, kompletacja on-pack, oklejanie etykietami produktów jednostkowych, kartonów zbiorczych, paletyzacja skompletowanych produktów.
StPr/19/2492
wynagrodzenie od od 14,7 PLN

wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i utrzymaniem estetyki oraz czystości terenów otaczających urząd: usuwanie odpoadów komunalnych z terenów otaczjących budynek, koszenie podlewanie trawnika
StPr/19/2493
wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

Przyjęcie i pomoc przy wupełnianiu dokumentów potrzebnych do zatrudnienia pracowników tymczasowych. Rekrutacja kandydatów. Tłumaczenie dokumentacji polskiej na język rosyjski i ukraiński. Koordynacja
StPr/19/2494
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

REF. WYNAGRODZ. ZA ZATR. OSÓB DO 30 R.Ż mycie, dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu, mycie sanitariatów, uzupełnianie braków srodków sanitarno- higienicznych, opróżnianie koszy na smieci, sprzatanie
StPr/19/2495
wynagrodzenie od od 2 250 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
StPr/19/2497
wynagrodzenie od od 650 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy, posiłków. Nauczanie języka ukraińskiego w aktywnych metodach nauczania. znajomość filozofii M. Montessori, porozumienie bez przemocy.
StPr/19/2498
wynagrodzenie od od 2 700 PLN

Kolportaż materiałów reklamowych i zapraszanie klientów do sklepu
60/11/2019
wynagrodzenie od od 15 PLN

StPr/19/1647

konfekcjonowanie towaru, proste prace manualne
StPr/19/2486

strzyżenie, modelowanie, zabiegi fryzjerskie
StPr/19/2487
wynagrodzenie od od 2 450 PLN