Zamknij

(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) sprzedawca

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) sprzedaż w małej gastronomii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.11.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 2 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      koordynowanie procesu rejestracji w towarzystwach ubezpieczeniowych, wprowadzanie informacji do bazy danych, kontrola poprawności danych, obsługa korespondencji, telefoniczny kontakt z doradcami, współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi
      StPr/20/0883
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa maszyn, umieszczanie plastiku na taśmie
      StPr/20/0884
      wynagrodzenie od od 2 996 PLN

      realizacja powierzonych zadań z zakresu produkcji, nowego, innowacyjnego produktu, montaż konstrukcji aluminiowo- szklanych
      StPr/20/0876
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 000 PLN

      opracowywanie ofert handlowych z zakresu stolarki aluminiowej, weryfikacja dokumentacji projektowej
      StPr/20/0877

      kompletowanie zamówień (kartki okolicznościowe)
      StPr/20/0881

      obsługa maszyn do produkcji rękawiczek
      StPr/20/0882

      (dla osób do 30rż) pomoc przy przyjmowaniu dostaw towarów, układanie obuwia na półkah, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, trenig umiejetności sprzedażowych
      StPr/20/0865
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      StPr/20/0866

      (dla osób do 30 rż) planowanie pracy - pisanie planów miesięcznych, zestawów ćwiczeń gimnastycznych, zabaw ruchowych, zapisy dzienne w dzienniku zajęć, realizacja procesu wychowawczo-dydaktycznego w powierzonej grupie wiekowej, współpraca z drugim nauczycielem prowadzącym
      StPr/20/0868

      montaż bram wjazdowych i garażowych wraz z automatyką, montaż rolet zewnętrznych automatycznych oraz ręcznych
      StPr/20/0870