Tkacz

Miejsce pracy: Warzywna 40, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyuczenie do obsługi krosna tkackiego, dobry wzrok , sprawność fizyczna i oczywiście chęci do pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : Przyuczenie do obsługi krosna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Usługowa Montor
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Warzywna 40, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 608526929
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Składanie kartonów pod produkty marketingowe, kompletacja on-pack, oklejanie etykietami produktów jednostkowych, kartonów zbiorczych, paletyzacja skompletowanych produktów.
    StPr/19/2492
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i utrzymaniem estetyki oraz czystości terenów otaczających urząd: usuwanie odpoadów komunalnych z terenów otaczjących budynek, koszenie podlewanie trawnika
    StPr/19/2493
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Przyjęcie i pomoc przy wupełnianiu dokumentów potrzebnych do zatrudnienia pracowników tymczasowych. Rekrutacja kandydatów. Tłumaczenie dokumentacji polskiej na język rosyjski i ukraiński. Koordynacja
    StPr/19/2494
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    REF. WYNAGRODZ. ZA ZATR. OSÓB DO 30 R.Ż mycie, dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu, mycie sanitariatów, uzupełnianie braków srodków sanitarno- higienicznych, opróżnianie koszy na smieci, sprzatanie
    StPr/19/2495
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
    StPr/19/2497
    wynagrodzenie od od 650 PLN

    Przygotowanie stanowiska pracy, posiłków. Nauczanie języka ukraińskiego w aktywnych metodach nauczania. znajomość filozofii M. Montessori, porozumienie bez przemocy.
    StPr/19/2498
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Kolportaż materiałów reklamowych i zapraszanie klientów do sklepu
    60/11/2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    StPr/19/1647

    konfekcjonowanie towaru, proste prace manualne
    StPr/19/2486

    strzyżenie, modelowanie, zabiegi fryzjerskie
    StPr/19/2487
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN