Operator maszyn i urządzeń

Nr oferty: 53/10/2019Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Toruń

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych, produkcja końcówek aluminiowych oraz montaż przewodów aluminiowych
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe, zdolności manualne, skuteczność i odpowiedzialność. Poszukujemy kandydatów do 25 roku życia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Poznańska 11/13, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Malwina Mikołajewska
      Numer telefonu: 56 654-70-68-wew.39
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta
      refundacja dla osób po 30rż, obsługa klienta w zakresie usług fryzjerskich (Pracodawca przyuczy do pracy osoby z przerwą w zawodzie, bez doświadczenia)
      StPr/19/2371
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      holowanie pojazdów na terenie woj.kuj-pom
      StPr/19/2362
      wynagrodzenie od od 3 421 PLN

      samodzielne przygotowywanie dań kuchni polskiej: naleśniki, kluski, pierogi itp.
      StPr/19/2363

      (dla osób do 30rż) obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów
      StPr/19/2366
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      pomoc przy montażu instalacji elektrycznych
      StPr/19/2367

      prace ślusarskie, obróbka metali przy produkcji detali do form rozdmuchanych pet
      StPr/19/2368
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      naprawa i serwis maszyn przemysłowych
      StPr/19/2358
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      sprzedaż wędlin (możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu)
      StPr/19/2360

      Mycie, sortowanie warzyw i owoców. Prace magazynowe, pakowanie warzyw, czyszczenie urządzeń i opakowań.
      StPr/19/2356
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      naprawa i serwis maszyn pzremysłowych w zakresie elektryki
      StPr/19/2357