nauczyciel wychowania fizycznego

Miejsce pracy: Rejtana 2-4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie wychowania fizycznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: AWF
    Zawód:
    • Nauczyciel wychowania fizycznego
      Uprawnienia:
      • uprawnienia pedagogiczne
        Pracodawca: SZKOŁY SOKRATES SP Z O O, Technikum Menedżerskie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Rejtana 2-4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Michał Dembiński
        Numer telefonu: 507074910
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv można wysłać na email: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        prace porządkowe na terenie sklepu ul. Szosa Lubicka
        StPr/19/2151
        wynagrodzenie od 1 500 - 1 700 PLN

        obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa klientów, przyjmowanie dokumentów, obsługa korespondencji, archiwizacja dokumentów
        StPr/19/2156
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Obróbka wstępna warzyw, owoców (mycie, obieranie, czyszczenie) ich rozdrabnianie. Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Przestrzeganie zasad t
        StPr/19/2157
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Pobieranie materiału, obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi do produkcji okien. Obrabianie matwriałów (cięcie, frezowanie). Zgrzewanie, okuwanie, uszczelkowanie, szklenie. Regulowanie okien PVC, monitor
        StPr/19/2158

        Dobieranie parametrów obróbki. Wybór pliku obróbki z komputera. Przygotowanie materiału, podawanie do obrabiarki, sprawdzenie jakości produktu.
        StPr/19/2159

        zarządzanie pracą zespołu, tworzenie raportów, dbałość o ciągłość produkcji, przestrzeganie zasad BHP
        StPr/19/2160
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        projektowanie maszyn i urządzeń dla branży mięsnej, przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej, wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych, optymalizacjia i modernizacja istniejących rozwiązań konstrukcyj
        StPr/19/2163
        wynagrodzenie od od 4 930 PLN

        odpowiednie sporządzanie posiłków zgodnie z zasadami dietetyki, racjonalne gospodarowanie surowcem, dbanie o przestrzeganie zasad dystrybucji posiłków oraz procedur i standardów
        StPr/19/2145
        wynagrodzenie od od 2 450 PLN

        pomoc przy sporządzaniu posiłków zgodnie z zasadami dietetyki, przeprowadzanie obróbki wstepnej surowców, porcjowanie posiłków na poszczególne oddziały szpitalne, pomoc przy dystrybucji posiłków na p
        StPr/19/2146
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Przygotowanie posiłków typu fast food, obsługa klientów, dbanie o czystość w restauracji, praca według standardów oraz przestrzeganie zasad BHP.
        StPr/19/2147