nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Rejtana 2-4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: edukacja dla bezpieczeństwa
    Uprawnienia:
    • uprawnienia pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe o specjalności edukacja dla bezpieczeństwa
      Pracodawca: SZKOŁY SOKRATES SP Z O O, Technikum Menedżerskie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rejtana 2-4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Michał Dembiński
      Numer telefonu: 507074910
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv możan wysłać na email: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - prowadzenie ayurwedyjskich masaży relaksacyjnych - określanie dosz - udzielanie porad dotyczących trybu życia i diety
      StPr/19/2185
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      montaż instalacji elektrycznych/ pomoc przy montażu
      StPr/19/2188
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      roznoszenie ulotek promocyjnych do skrzynek pocztowych na terenie Torunia
      StPr/19/2191
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie prace porządkowe na osiedlu Mokre
      StPr/19/2177
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      doręczanie i odbiór przesyłek, prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych- samozatrudnienie- Dla osób nie zainteresowanych samozatrudnieniem mozliwość zatru
      StPr/19/2178
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      fryzjerstwo damsko- męskie
      StPr/19/2182

      wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, analiza uszkodzeń urządzeń, konserwacja sprzętu, montaż i naprawa elementów na sprzęcie
      StPr/19/2183
      wynagrodzenie od 2 500 - 2 600 PLN

      praca w Szkole Podstawowej
      StPr/19/2184

      praca przy produkcji konstrukcji metoalowych, spawanie urządzeń metalowych
      StPr/19/2171
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Wstępna obróbka warzyw, obsługa maszyny zmywającej.
      StPr/19/2164
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN