pracownik myjni samochodowej

Miejsce pracy: Św. Józefa 74a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czyszczenie samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 400 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: F.H.U. KRYSTEK Marcin Krystkiewicz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Św. Józefa 74a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marcin Krystkiewicz
    Numer telefonu: 585840084
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - prowadzenie ayurwedyjskich masaży relaksacyjnych - określanie dosz - udzielanie porad dotyczących trybu życia i diety
    StPr/19/2185
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    montaż instalacji elektrycznych/ pomoc przy montażu
    StPr/19/2188
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    roznoszenie ulotek promocyjnych do skrzynek pocztowych na terenie Torunia
    StPr/19/2191
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie prace porządkowe na osiedlu Mokre
    StPr/19/2177
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    doręczanie i odbiór przesyłek, prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych- samozatrudnienie- Dla osób nie zainteresowanych samozatrudnieniem mozliwość zatru
    StPr/19/2178
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    fryzjerstwo damsko- męskie
    StPr/19/2182

    wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, analiza uszkodzeń urządzeń, konserwacja sprzętu, montaż i naprawa elementów na sprzęcie
    StPr/19/2183
    wynagrodzenie od 2 500 - 2 600 PLN

    praca w Szkole Podstawowej
    StPr/19/2184

    praca przy produkcji konstrukcji metoalowych, spawanie urządzeń metalowych
    StPr/19/2171
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    Wstępna obróbka warzyw, obsługa maszyny zmywającej.
    StPr/19/2164
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN