Zamknij

PFRON szwaczka

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyny szwalniczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, umiejetność obsługi maszyny szwalniczej
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
    Numer telefonu: 6580207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności, świadectwo szkolne
    obsługa maszyn, montaż i pakowanie akcesoriów meblowych, szlifowanie i polerowanie detali
    StPr/19/1074
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca dydaktyczno wychowawcza w szkole ( system jednozmianowy) ponadgimnazjalnej, wymagajaca stałego lub długotrwałego wysiłku głosowego. Charakter pracy obejmuje pracę narządem głosu, pracę przy biur
    StPr/19/1997
    wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

    praca dydaktyczno wychowawcza w szkole ponadgimnazjalnej( system jednozmianowy), wymagająca stałego lub długotrwałego wysiłku głosowego. Charakter pracy obejmuje pracę narządem głosu, pracę przy biurk
    StPr/19/1998

    Organizacja i nadzór podległego personelu kuchennego. Wprowadzanie, sporządzanie nowych (własnych) receptur iprzepisów.Nadzorowanie wydawania potraw z kuchni. Planowanie jadłospisów, przeprowadzanie o
    StPr/19/2003
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

    Sporządzanie różnego rodzaju potraw, w szczególności pizzy. Zapezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
    StPr/19/2004
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
    StPr/19/2005
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    usługi krawieckie: przeróbki, szycie
    StPr/19/1984

    obsługa frezarek konwencjonalnych, praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
    StPr/19/1985
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    obsługa tokarek konwencjonalnych, praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
    StPr/19/1986

    przygotowywanie rur i kształtek preizolowanych do montażu w wykopie, komorze, lub estakadzie, montaż rur, kształtek w rurociągu sieci lub przyłączy ciepłowniczych, gotowych do spawania w w/w miejscach
    StPr/19/1987