pracownik ekipy sprzątajacej

Miejsce pracy: Żółkiewskiego, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne i sanitarne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EVER CLEANING Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Padewska
    Numer telefonu: 601-808-947
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adres: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    obsługa strugarki lodu, odpowiedzialnośc za utrzymanie w nalezytym stanie płyty sztucznego lodowiska, dbałość o odpowiednia jakośćpłyty sztucznego lodowiska, utrzymywanie strugarek lodu i samochodu na
    StPr/19/1725
    wynagrodzenie od 3 200 - 3 500 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/19/1726
    wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

    Sprawowanie obowiązku operatora strugarki lodu i odpowiedzialności za utrzymanie w należytym stanie płyty sztucznego lodowiska; dbałość o odpowiednią jakość płyty sztucznego lodowiska, obowiązek utrzy
    StPr/19/0979

    ref. dla osób do 30 r.ż opieka nad stroną www oraz siecią w firmie; prowadzenie allegro, facebook; instalowanie urządzeń drukujących u klienta
    StPr/19/1722
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa maszyny do produkcji folii, praca fizyczna
    StPr/19/1705
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    obsługa maszyny szwalniczej
    StPr/19/1706

    Obsługa maszyny do przewijania folii, pakowanie rolek z przewiniętą folią.
    StPr/19/1707

    staż FP obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentacji, wprowadzanie danych do elektronicznej bazy studentów, prowadzenie dokumentacji toku studiów itp.
    StPr/19/1708
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    staz dla os. powyzej 30 r.ż. archiwizacja dokumentów, sporzadzanie planu dnia, prowadzenie kalendarza spotkań, pilnowanie umówionych terminow spotkań, kierowanie interesantów do odpowiedniej komórki
    StPr/19/1709

    montaż instalacji wod.-kan. i c.o. w budynkach mieszkalnych, szkołach, obiektach użyteczności publicznej, wynagrodzenie 16 zł brutto/h w okresie próbnym
    StPr/19/1703
    wynagrodzenie od od 16 PLN