Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Szewska 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków, przygotowywanie półproduktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      Pracodawca: Cafe Relaks Jolanta Rządkiewicz, Ewa Kwiatkowska społka cywilna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Szewska 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Rządkiewicz
      Numer telefonu: 696 006 333
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      zgodny
      StPr/19/0481
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      montaż systemów alarmowych
      StPr/19/0839
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
      StPr/19/0844
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
      StPr/19/0845
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      utrzymanie sprawności instalacji, maszyn i urzadzeń elektrycznych w zakładzie, regulacja i przezbrajanie maszynprodukcyjnych, udział w projektach dotyczacych usprawnień i nowych wdrożeń
      StPr/19/0848
      wynagrodzenie od 3 300 - 5 000 PLN

      sprzedaż produktów finansowych
      StPr/19/0849
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      dbanie o czystość i porządek pomieszczeń biurowych, toalet, holi
      StPr/19/0851
      wynagrodzenie od od 1 250 PLN

      staz dla osób do 30 r.ż. przygotowywanie dok. do archiwum, sporządzanie spisów zdawczo- odbiorczych, porzadkowanie i segregowanie dolumentacji, obsługa systemów informatycznych, prowadzenie rejestrów
      StPr/19/0821

      Staż dla osób do 30 r.ż. zapoananie sie z dokumentacją kadrowo- płacową, z obiegiem dokumentów, organizacja pracy, procedurami, regulaminem, przepisami, wpinanie dokumentów do akt osobowych, archiwiz
      StPr/19/0823

      (staż dla osób powyżej 30r. życia) -pomoc przy kompleksowej organizacji bieżących imprez artystycznych ( koncerty, spotkania autorskie, wystawy, okazjonalne eventy) -internetowa promocja bieżących wyd
      StPr/19/0826