Zamknij

nauczyciel współorganizujacy kształcenie ucznia

Miejsce pracy: Legionów 210, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: współorganizowanie ( z nauczycielem prowadzącym)procesu kształcenia oraz czuwanie nad właściwymi zachowaniami ucznia podczas pobytu w szkole, indywidualna pomoc w wykonywaniu przez ucznia bieżących zadań, pomoc w nawiązywaniu poprawnych relacji w zespole klasowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 329 do 3 597 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagane kwalifikacje do kształcenia specjalnego, kursy kwalifikacyjne lub studia podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej
    Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Legionów 210, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jolanta Socha
    Numer telefonu: 566600380
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt w godz. 8.00-15.00
    Przygotowywanie i dowóz towaru dla klienta, sporadycznie odbiór towaru od rolnika, dbanie o czystość auta po rozładunku
    StPr/22/2736
    wynagrodzenie od od 22,8 PLN

    Obsługa urządzeń pralniczych, składanie odzieży, zawieszanie na wieszaki, prasowanie.
    StPr/22/2737

    wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, sprzedaż biletów, wypełnianie kart drogowych, terminowe podstawianie autobusów, dbanie o bezpieczny transport pasażerów i bagażu CV należy wysłać na adres: [email protected]
    StPr/22/2738
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

    Lakierowanie za pomocą pistoletu natryskowego, kontrola procesu lakierowania
    StPr/22/2732
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN

    praca na terenie Torunia, własnoręczny załadunek i rozładunek towaru na samochód
    StPr/22/2731
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Praca w Toruniu. Prace porządkowe n a targowisku, sprzątanie, odśnieżanie, zamiatanie, drobne naprawy
    StPr/22/2730
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Power montaż stolarki budowlanej, zwłaszcza okien i rolet
    StPr/22/2734
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa precyzyjnego automatycznego urządzenia pakującego APO-11P. Ustawienie wagi, założenie folii, tiulu - kontrola nad czujnikami ruchu. Zarządzanie podwładnym personelem.
    StPr/22/2735
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Przyjmowanie dostaw; • Kompletowanie i wydawanie towarów według zamówień • Rozładunek i załadunek towarów wózkiem widłowym; • Kontrola towarów na magazynie
    StPr/22/1397
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Oddział Zewnętrzny w Toruniu Zakładu Karnego w Inowrocławiu przeznaczony jest dla tymczasowo aresztowanych mężczyzn. Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie min. średnie. Zatrudnienie: I kwartał 2023r. OFERUJEMY: - stałą pracę, - pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia, - możliwość rozwoju zawodowego, - awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy: - wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny, - ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby, - wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia, - raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie, - nagrody uznaniowe, - nagrody jubileuszowe, - dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie, - dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
    StPr/22/2976
    wynagrodzenie od od 4 327 PLN