Zamknij

Magazynier - Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Mazowiecka 48, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: czynności magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 do 4 100 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane osoby bez doświadczenia ze skończonym kursem
        Pracodawca: HENKELL FREIXENET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Mazowiecka 48, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Teresa Makuch
        Numer telefonu: 56 657 17 02
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-14
        • obsługa prasy krawędziowej • obsługa gilotyny • obsługa przyrządów pomiarowych • realizacja przyjętych harmonogramów produkcyjnych • dbanie o sprzęt, wysoką jakość oraz przestrzeganie zasad BHP • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
        StPr/22/1122
        wynagrodzenie od od 5 055 PLN

        sprzątanie pomieszczeń w hotelu, zmiana pościeli
        StPr/22/2261
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        sprzątanie pomieszczeń w szkole
        StPr/22/2259

        ręczne klejenie kartonów, maszynowe cięcie arkuszy tektury, ręczne paletowanie gotowych opakowań
        StPr/22/2262
        wynagrodzenie od od 3 200 do 3 800 PLN

        1. Przewóz towarów 2. Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
        StPr/22/2243
        wynagrodzenie od od 3 200 do 3 400 PLN

        1. Prowadzenie dokumentacji sprzętu informatycznego. 2. Wdrażanie i eksploatowanie informatycznych systemów wspomagania procesów zaopatrywania. 3. Dbanie o sprawność sprzętu informatycznego. 4. Pomoc w użytkowaniu sprzętu teleinformatycznego. 5. Przeprowadzanie bieżącej konserwacji oprogramowania firmowego i narzędziowego. 6. Zabezpieczenie użytkowników w dane systemowe.
        StPr/22/2242
        wynagrodzenie od od 3 400 do 3 600 PLN

        praca na stanowisku kierowcy + prace fizyczne przy wykonywaniu robót wiertniczych
        StPr/22/2251

        staż: - poszukiwanie ofert nieruchomości na sprzedaż i wynajem, - telefoniczne umawianie się z klientem sprzedającym/ wynajmującym nieruchomość, - techniczna charakteryzacja/ opis nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż/ wynajem, - praca w programie komputerowym wykorzystywanym do prowadzenia biura obrotu nieruchomościami, - nauka umiejętności pracy z klientem kupującym, sprzedającym, najemcą i wynajmującym, - wykonywanie czynności pomocniczych przy zawieraniu transakcji na rynku nieruchomości.
        StPr/22/2245
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        staż: - zlecenie realizacji zamówień oraz monitorowanie przesyłek - przyjmowanie zamówień i doradztwo przez internet/telefon - monitorowanie stanu magazynu - prowadzenie dokumentacji sprzedaży internetowej - opracowanie strategii promocji i sprzedaży w internecie - obsługa aukcji internetowych - dodawanie zdjęć, opisów
        StPr/22/2247

        staż: - zapoznanie z dokumentami - zapoznanie z BHP - praca pod opieką opiekuna - zapoznanie ze stanowiskiem - zapoznanie z dziećmi - praca pod nadzorem - praca samodzielna
        StPr/22/2248