Zamknij

magazynier

Miejsce pracy: Chrobrego 105/107, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie towarów (branża drogeryjna)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: BIR J.BOROWIAK,B.BOROWIAK SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jan Borowiak
    Numer telefonu: 502714866
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na email: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    indywidualne i grupowe poradnictwo i opieka psychologiczna; przygotowywanie i sporządzanie opinii, spostrzeżeń dotyczących uczestników; trening umiejętności interpersonalnych, społecznych; prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
    StPr/22/1864
    wynagrodzenie od od 2 000 PLN

    obsługa kasy fiskalnej, spzredaż asortymentu związanego z wyposażeniem łazienek i wnętrz; dbanie o obsługę klienta oraz udział w budowaniu ekspozycji salonu łazienek
    StPr/22/1863
    wynagrodzenie od od 3 200 do 3 800 PLN

    Zatrudnimy sprzątaczkę do pracy w szkole w wymiarze 0,5 etatu, praca w godzinach popołudniowych
    StPr/22/1853
    wynagrodzenie od od 1 900 PLN

    wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, sprzedaż biletów, wypełnianie karty drogowej, terminowe podstawianie autobusów
    StPr/22/1861
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    - rejestruje korespondencję przychodzącą w postaci papierowej i formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy [email protected] i e-puap w celu nadania dalszego biegu wpływającej dokumentacji - kompletuje i przygotowuje akta sprawy w formie teczki w celu przekazania do realizacji na poziomie merytorycznym - przygotowuje akta sprawy przydzielone pracownikowi merytorycznemu w wewnętrznym systemie kolejkowym oraz porządkuje akta spraw zakończonych, w tym przygotowuje dokumentację spraw zakończonych do brakowania - obsługuje Portal Informacyjno-Usługowy MRiPS - [email protected] w celu odbioru i selekcji wpływających dokumentów - wprowadza sprawy do systemu kolejkowego w celu dalszego ich przydziału na pracownika merytorycznego do realizacji - przygotowuje dane i informacje niezbędne do sporządzenia sprawozdań finansowo-rzeczowych
    StPr/22/1850
    wynagrodzenie od od 3 657,53 PLN

    staż obsługa urzadzeń biurowych, obsługa sekretariatu, prowadzenie kalendarza spotkań, sporzadzanie pism wg zlecenia pracodawcy, komunikacja z klientami kancelarii, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    StPr/22/1847
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    staż archiwizacja dokumentacji, wprowadzanie danych, wypełnianie tabel, porządkowanie plików, dokumentów, danych, współpraca z innymi pracownikami, przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji firmowej
    StPr/22/1848

    zapoznanie się ze statutem Fundacji, zapoznanie z regulaminem pracy Fundacji, zapoznanie z przepisami bhp, ppoż oraz instrukcją sanitarną, zapoznanie z obsługą urzadzeń biurowych, przyjmowanie produktów pozyskanych przez Fundację, dystrybucja pozyskanej żywności, opracowywanie miesiecznych harmonogramów odbioru żywności , opracowywanie miesięcznych harmonogramów odbioru żywności przez organizacje charytatywne współpracujące z fundacją, współorganizacja warsztatów dla dzieci i dorosłych- beneficjentów Fundacji, dostarczanie żywności do toruńskich oraganizacji współpracujących z Fundacją itp
    StPr/22/1849

    - udział w przeglądach technicznych, - nadzór robót remontowych i konserwacyjnych, - sporządzanie kosztorysów inwestorskich, - opracowywanie planów w zakresie remontów, - prowadzenie książek obiektów budowlanych
    StPr/22/1843
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

    przyjmowanie i wydawanie towarów (branża drogeryjna)
    StPr/22/1840
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN