Zamknij

podinspektor

Nr oferty: StPr/22/0877Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Miejsce pracy: Włocławska 167, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: a) współudział w przygotowaniu i realizacji e-projektów, b) aktualizacja dokumentów projektowych, c) współpraca z Partnerami projektów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • 2 lata doświadczenia zawodowego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : a) wiedza z zakresu administracji samorządowej, b) znajomość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020
      Pracodawca: URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W TORUNIU
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Wiesława Murawska
      Numer telefonu: 56 62 18 544
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      indywidualne i grupowe poradnictwo i opieka psychologiczna; przygotowywanie i sporządzanie opinii, spostrzeżeń dotyczących uczestników; trening umiejętności interpersonalnych, społecznych; prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
      StPr/22/1864
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, spzredaż asortymentu związanego z wyposażeniem łazienek i wnętrz; dbanie o obsługę klienta oraz udział w budowaniu ekspozycji salonu łazienek
      StPr/22/1863
      wynagrodzenie od od 3 200 do 3 800 PLN

      Zatrudnimy sprzątaczkę do pracy w szkole w wymiarze 0,5 etatu, praca w godzinach popołudniowych
      StPr/22/1853
      wynagrodzenie od od 1 900 PLN

      wykonywanie kursów zgodnie z rozkładem jazdy, sprzedaż biletów, wypełnianie karty drogowej, terminowe podstawianie autobusów
      StPr/22/1861
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - rejestruje korespondencję przychodzącą w postaci papierowej i formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy [email protected] i e-puap w celu nadania dalszego biegu wpływającej dokumentacji - kompletuje i przygotowuje akta sprawy w formie teczki w celu przekazania do realizacji na poziomie merytorycznym - przygotowuje akta sprawy przydzielone pracownikowi merytorycznemu w wewnętrznym systemie kolejkowym oraz porządkuje akta spraw zakończonych, w tym przygotowuje dokumentację spraw zakończonych do brakowania - obsługuje Portal Informacyjno-Usługowy MRiPS - [email protected] w celu odbioru i selekcji wpływających dokumentów - wprowadza sprawy do systemu kolejkowego w celu dalszego ich przydziału na pracownika merytorycznego do realizacji - przygotowuje dane i informacje niezbędne do sporządzenia sprawozdań finansowo-rzeczowych
      StPr/22/1850
      wynagrodzenie od od 3 657,53 PLN

      staż obsługa urzadzeń biurowych, obsługa sekretariatu, prowadzenie kalendarza spotkań, sporzadzanie pism wg zlecenia pracodawcy, komunikacja z klientami kancelarii, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
      StPr/22/1847
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      staż archiwizacja dokumentacji, wprowadzanie danych, wypełnianie tabel, porządkowanie plików, dokumentów, danych, współpraca z innymi pracownikami, przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji firmowej
      StPr/22/1848

      zapoznanie się ze statutem Fundacji, zapoznanie z regulaminem pracy Fundacji, zapoznanie z przepisami bhp, ppoż oraz instrukcją sanitarną, zapoznanie z obsługą urzadzeń biurowych, przyjmowanie produktów pozyskanych przez Fundację, dystrybucja pozyskanej żywności, opracowywanie miesiecznych harmonogramów odbioru żywności , opracowywanie miesięcznych harmonogramów odbioru żywności przez organizacje charytatywne współpracujące z fundacją, współorganizacja warsztatów dla dzieci i dorosłych- beneficjentów Fundacji, dostarczanie żywności do toruńskich oraganizacji współpracujących z Fundacją itp
      StPr/22/1849

      - udział w przeglądach technicznych, - nadzór robót remontowych i konserwacyjnych, - sporządzanie kosztorysów inwestorskich, - opracowywanie planów w zakresie remontów, - prowadzenie książek obiektów budowlanych
      StPr/22/1843
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towarów (branża drogeryjna)
      StPr/22/1840
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN