starszy referent Sekcji Personalnej w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialn

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sporządzanie rozkazu dziennego Komendanta, przygotowywanie wyciągów z rozkazu, wprowadzanie danych do SEW on-line, prowadzenie ewidencji czasu służby żołnierzy, przygotowywanie planu urlopów wypoczynkowych oraz urlopów dodatkowych żołnierzy, prowadzenie kart wyróżnień i kar, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Miejsce wykonywania pracy: kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 537 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • znajomość MS OFFICE
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności Word, Excell, PowerPoint; mile widziana znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz rozporządzenia MON w sprawie urlopów żołnierzy zawodowych; poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego; cenimy logiczne myślenie, terminowość, systematyczność, samodzielność w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą.
        Pracodawca: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ/Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV proszę przesłać na adres Pracodawcy, ul. Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń z dopiskiem na kopercie oferta pracy na stanowisko starszego referent SP CSWOT zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: poczta, Termin: do 02.08.2024
        obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sklepie, eksponowanie towaru na półkach, pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu
        StPr/24/1054
        wynagrodzenie od od 3 225 PLN

        przygotowanie pojazdu i stanowiska do naprawy diagnozowanie pojazdu wykonywanie napraw przeprowadzanie diagnoz komputerowych wykonywanie przegladów pojazdów analizowanie usterek pod katem dokumentacji przygotowanie i doposażanie nowych pojazdów dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy pomoc mistrzowi serwisu w wykonywaniu skomplikowanych napraw przygotowanie dokumentacji z przeprowadzonych napraw
        StPr/24/1056
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        strzyżenie włosów koloryzacja włosów w oparciu o najnowsze techniki wykonywanie usług koloru i strzyżenia dla indywidualnych potrzeb klienta utrzymywanie czystości stanowiska pracy jak i w całym salonie
        StPr/24/1060

        - obsługa administracyjna jednostki - koordynacja wewnątrzuczelnianych procesów - prowadzenie dokumentacji powierzonych obszarów - wprowadzanie danych - bezpośredni kontakt ze studentami i wykładowcami
        StPr/24/1049
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

        PRZEWÓZ OSÓB NA TERENIE MIASTA TORUNIA, OKAZJONALNIE CAŁA POLSKA.
        StPr/24/1050
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        PRZEWÓZ OSÓB NA PODSTAWIE ZLECEŃ OTRZYMYWANYCH Z APLIKACJI MOBILNEJ
        StPr/24/1051

        Prace ogólnobudowlane.
        StPr/24/0580
        wynagrodzenie od od 6 885 PLN

        sporządzanie rozkazu dziennego Komendanta, przygotowywanie wyciągów z rozkazu, wprowadzanie danych do SEW on-line, prowadzenie ewidencji czasu służby żołnierzy, przygotowywanie planu urlopów wypoczynkowych oraz urlopów dodatkowych żołnierzy, prowadzenie kart wyróżnień i kar, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Miejsce wykonywania pracy: kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz
        StPr/24/1053
        wynagrodzenie od od 4 537 PLN

        prowadzenie księgowości oraz listy płac (zatrudnionych jest pracowników), obsługa programu księgowego
        StPr/24/1052
        wynagrodzenie od od 600 do 700 PLN

        mycie garnków, pomoc kucharzowi, dbanie o czystość, obieranie warzyw
        StPr/24/1046
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500 PLN