POLITYCY!
NIE ZABIJAJCIE
POLSKICH MEDIÓW

Zamknij

pomoc nauczyciela

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Opis zadań: Obserwacja pracy nauczyciela. Stopniowe wdrażanie do wykonywania poleceń opiekuna. Przełamywanie barier, zahamowań między stażystą, a dziećmi. Obserwacja współpracy nauczyciela z rodzicami - kontakty, indywidualne rozmowy, ukierunkowane współdziałanie obu stron nad aktywizowaniem rozwoju własnego dziecka. Zapoznanie się z dostarczonymi przez opiekuna stażu wewnętrznymi dokumentami przedszkola. Udział w wycieczce organizowanej przez przedszkole. Podejmowanie współpracy z nauczycielem w zakresie przygotowania pomocy dydaktycznych do zajęć i zabaw. Próby samodzielnego inicjowania i prowadzenia zabaw z dziećmi. Pomoc dzieciom w opanowaniu treści wierszy na uroczystość przedszkolną. Pomoc w rozwijaniu samodzielności i inspirowaniu własnych działań dzieci w zakresie samoobsługi. Samodzielne pełnienie obowiązków pomocy nauczyciela. Inspirowanie własnych działań po wcześniejszym uzgodnieniu ich z nauczycielem. Systematyczna dbałość o ład i porządek w otoczeniu. Przygotowanie sprawozdań z odbytego stażu i poświadczenie prawdziwości informacji w nim zawartych przez opiekuna bezrobotnego.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Stypendium brutto: 1 994,4 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, zamiłowanie do pracy z dziećmi
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Klaudia Korpal
      Numer telefonu: 566580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      - obsługa administracyjna jednostki - koordynacja wewnątrzuczelnianych procesów - prowadzenie dokumentacji powierzonych obszarów - wprowadzanie danych - bezpośredni kontakt ze studentami i wykładowcami
      StPr/24/1049
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      PRZEWÓZ OSÓB NA TERENIE MIASTA TORUNIA, OKAZJONALNIE CAŁA POLSKA.
      StPr/24/1050
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      PRZEWÓZ OSÓB NA PODSTAWIE ZLECEŃ OTRZYMYWANYCH Z APLIKACJI MOBILNEJ
      StPr/24/1051

      Prace ogólnobudowlane.
      StPr/24/0580
      wynagrodzenie od od 6 885 PLN

      sporządzanie rozkazu dziennego Komendanta, przygotowywanie wyciągów z rozkazu, wprowadzanie danych do SEW on-line, prowadzenie ewidencji czasu służby żołnierzy, przygotowywanie planu urlopów wypoczynkowych oraz urlopów dodatkowych żołnierzy, prowadzenie kart wyróżnień i kar, przygotowywanie dokumentów do archiwizacji. Miejsce wykonywania pracy: kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz
      StPr/24/1053
      wynagrodzenie od od 4 537 PLN

      prowadzenie księgowości oraz listy płac (zatrudnionych jest pracowników), obsługa programu księgowego
      StPr/24/1052
      wynagrodzenie od od 600 do 700 PLN

      mycie garnków, pomoc kucharzowi, dbanie o czystość, obieranie warzyw
      StPr/24/1046
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 500 PLN

      dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, nauka o podstawowych chorobach paznokci, wykonywanie klasycznego i hybrydowego manicure i pedicure, przedłużanie paznokci metodą żelową, bezinwazyjne usuwanie produktu żelowego, zdobienia paznokci ( french, ombre, akwarele, stemple, itd.)
      StPr/24/1048
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Zakres zadań: - wykonywanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych w środowisku pacjenta - wykonywanie zabiegów wg zleceń lekarskich , - pobieranie krwi na badania na miejscu i w środowisku pacjenta - pobieranie wymazów - wykonywanie szczepień ochronnych - przygotowywanie gabinetów lekarskich, pielęgniarskich do przyjęć - wykonywanie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych i leczniczych w środowisku pacjenta - ustalanie diagnozy pielęgniarskiej w środowisku pacjenta wprowadzanie danych do systemu - prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
      StPr/24/1025
      wynagrodzenie od od 6 155 do 6 155 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz edukacyjno-terapeutycznych w grupie przedszkolnej dla dzieci z autyzmem. Prowadzenie dokumentacji, współpraca z innymi specjalistami, współpraca z rodzicami.
      StPr/24/1038
      wynagrodzenie od od 4 300 do 6 000 PLN