Zamknij

stolarz - monter mebli

Nr oferty: StPr/24/0813Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Polna 134/136, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie stanowiska montażu mebli zgodnie z przepisami BHP, ochrony p.poż., ochrony środowiska i ergonomii, kompletowanie i ocena jakościowa przygotowanych do montażu elementów i podzespołów oraz ich transport do miejsca montażu, ustalenie planu prac montażowych zgodnie z dokumentacją techniczną wyrobu, montaż mebli, zgodnie z instrukcjami montażu, dokumentacją lub indywidualnym projektem, dobieranie narzędzi i urzadzeń niezbędnych podczas montażu mebli, ocena jakości zmontowanych wyrobów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Stolarz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • podstawowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagany 1 rok doświadczenia w zawodzie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Jacek Wichowski Msystem
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Witosa 4G/79, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 508057371
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: [email protected]
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        sprzedaż towarów, obsługa klienta, wykładanie towaru
        StPr/24/0929
        data rozpoczęcia pracy od 14.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        przygotowywanie dań z kuchni azjatyczkiej, sprzątanie, krojenie
        StPr/24/0934
        wynagrodzenie od od 27,7 do 30 PLN

        przygotowywanie napojów, sprzątanie
        StPr/24/0933

        Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy.
        StPr/24/0920
        data rozpoczęcia pracy od 12.06.2024

        Wykonywanie czynności związanych z zakładaniem, utrzymaniem i pielęgnacją zieleni. Drobne prace remontowe, dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy
        StPr/24/0919

        praca polega na obsłudze maszyn i urządzeń gotujących wsady owocowe, nadzienia i polewy do produktów spożywczych: załadunek surowców do maszyn i urządzeń, nadzorowanie procesu gotowania wyrobów, nadzorowanie procesu pasteryzacji oraz wylewu wyrobów z maszyn do opakowań, dbanie o czystość na stanowisku pracy
        StPr/24/0922
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy, dbałość o estetykę bufetu, przygotowanie soków, deserów, kanapek
        StPr/24/0923
        wynagrodzenie od od 35 do 35 PLN

        Samodzielne przygotowywanie posiłków
        StPr/24/0921
        wynagrodzenie od od 40 PLN

        praca przy sprzątaniu klatek schodowych Praca w Toruniu, Osiedle Młodych
        StPr/24/0924
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        pomoc przy przygotowywaniu posiłków Miejsce pracy; Toruń, Plac Św. katarzyny, X LO
        StPr/24/0917
        data rozpoczęcia pracy od 11.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN