Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza życzy na billboardach „Tęczowych świąt! Trzymajmy się razem". Takie bilbordy pojawiły się na ulicach polskich miast w tym również w Toruniu.
To akcja, która potrwa od 17 grudnia do 31 grudnia w 24 miastach Polski. Bilbordy pojawiły się również w czwartek w Toruniu przy ul. Kraszewskiego.
- Ten rok był wyjątkowo trudny dla osób LGBT+ żyjących w Polsce. Byliśmy na celowniku mediów publicznych, polityków z obozu władzy, fundamentalistycznych organizacji i hierarchów kościoła katolickiego. Dodajmy do tego brutalność policji wobec pokojowych demonstracji i maluje nam się bardzo ciężkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy – wyjaśnia w rozmowie z wirtualnemedia.pl Ola Kaczorek, osoba współprzewodnicząca Miłość Nie Wyklucza.
Jak czytamy na stronie Wirtualne Media, plakaty i billboardy są również wezwaniem do podpisania apelu "Chcę lepszej Polski", w którym zebrane są wszystkie najważniejsze postulaty społeczności LGBT+.
To już druga edycja akcji. Bilbordy pojawiły się również w takich miastach jak: Kraków, Poznań Łódź, Gliwice czy Jaworzno.
[ALERT]1608202041562[/ALERT]
Szyderca12:54, 17.12.2020
Chciałbym zapytać osobę o jakich świętach mowa. Bo chyba nie chodzi o te patriarchalne, prymitywne, konserwatywne święto koscielne.
MTB14:13, 17.12.2020
Ciekawe co to za tęczowe święta? Ktoś coś?
Leele 15:09, 17.12.2020
A kiedy wypadają te tęczowe święta i jak je obchodzą?
Wesołych Świąt Bożeg16:13, 17.12.2020
Tęczowo piorunowi Obłudnicy ...
***** ***T16:28, 17.12.2020
Tęczowi od świat Bożego Narodzenia to niech lepiej trzymają się z dala, Bóg takim zboczeniem gardzi, i w pierwszej kolejności tacy będą potępieni. A będą, bo ingerować w sprawy boskie nie można,a zmiana płci to jest właśnie to co człowiek nie może robić, ja osobiście to za toruńskich tęczowych będę się modlił.
Gość18:58, 17.12.2020
Hipokryci i pederaści - to są święta Bożego Narodzenia. Cały rok w marszach próbowaliście zniszczyć to święto więc co chcecie obchodzić ? Piorunki i peniski sobie na choinkę powieście.
ŚWO12:50, 18.12.2020
Brzydsze od gówna. Antykatolickie tęczowe łajno życzy wesołych świąt. Lewactwo w pigułce.
wyborcze DD Toruń17:59, 18.12.2020
Funkcjonariusze Frontu Ideologicznego z "wyborczego" DD Toruń, którzy podają się za dziennikarzy, osobnej reklamie tęczowych Zboczeń poświęcą po 3 artykuły na dobę...... Billboard to anty-polska dywersja z obcej dotacji zagranicznej od Sorosa, dla kolejnego pokolenia młodych-naiwnych, *%#)!& "Julek" z tęczowy mi torbami na ulicy....
lewacki DD Toruń10:40, 19.12.2020
2 tyg temu pojawiły się w Toruniu liczne billboardy "Któż jak Bóg" z Wizerunkiem Jezusa Chrystusa Króla Polski.
Napisaliście cokolwiek o tych Billboardach nikczemne lewackie Pismaki z "wyborczego" DD Toruń ? To jest rzetelne "dziennikarstwo" tak ogromnie na waszą miarę?
a co to13:45, 19.12.2020
obcy nam- nachalny billboard z zagranicznego dofinansowania
....a z Zachodu natomiast homo-propaganda , promocja aborcji i z Kościołem walka.
Piorą nasze głowy i trują sumienia - chcą nam Pana Boga - w pana Pieniążka zamieniać...
Minio13:46, 19.12.2020
a czemu dali go tak wysoko - z dala od zasięgu Ludu ??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolejna zmiana na newralgicznym skrzyżowaniu
Kolejne źle zaprojektowane rondo? To już nie jest śmieszne. Skąd biorą takich ludzi? Ze schroniska i żeby nie stracił pracy to musi się jakoś wykazać. Ludzie, włączcie myślenie. Po co obserwacje jak nie umiecie z tego wniosków wyciągnąć??
Insider
14:47, 2025-07-03
Kolejna zmiana na newralgicznym skrzyżowaniu
I bardzo dobrze.
ziutek
14:36, 2025-07-03
Są wyniki sekcji zwłok 24-letniej Klaudii
Powinien być Zarzut o morderstwo że szczególnym okrucieństwem 😡 a nie usiłowanie zabójstwa,👎 ludzie gdzie my żyjemy
Cb
12:34, 2025-07-03
Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?
Po marszu milczenia 6.07 trzeba by się przejść na Konopnickiej 31 i zapytać komu z tych hien zależy na dobrym wizerunku tej bestii
Romek
10:25, 2025-07-03
0 5
Módl sie za siebie by Bóg cię uwolnil od pogardy i nienawiści😎
3 0
Arczi Nienormalności nie będę akceptował, prawo boskie nawet tego nie nakazuje. Przeciwnie tym należy gardzić i to należy niszczyć, jak niszczyli pogan przeszło 2000 lat temu.