Zamknij

Jeden z najlepszych dyżurnych policji pracuje w Toruniu. To...!

13:38, 18.10.2019 | online
Skomentuj
Fot. KWP Bydgoszcz
REKLAMA

Jeden z najlepszych dyżurnych policji pracuje w Toruniu. To...!

Podkom. Marek Zieliński z KMP w Bydgoszczy najlepszym policjantem na stanowisku kierowania w garnizonie kujawsko-pomorskim. Trzecie miejsce dla Piotra Loby z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. 

W KWP w Bydgoszczy odbył się drugi etap eliminacji do Finału II Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. Wcześniej, na szczeblu komend miejskich, powiatowych i komisariatów przeprowadzone zostały eliminacje pierwszego stopnia, które wyłoniły najlepszego policjanta z każdego powiatu.

Podczas trwających dwa dni (16-17.10.19) eliminacji wojewódzkich, oprócz testu wiedzy zawodowej, przeprowadzona zastała również symulacja pełnienia służby na stanowisku kierowania. Zadaniem uczestników było wykonanie odpowiednich czynności zapewniających poprawne przyjęcie zgłoszenia, właściwą obsługę, skierowanie właściwych sił i środków, jak również powiadomienie podmiotów współpracujących.

Uczestnicy eliminacji wykazali się dużą znajomością procedur postępowania związanego z wystąpieniem różnych sytuacji kryzysowych oraz trafnością podejmowanych decyzji, co miało zasadniczy wpływ na końcowa ocenę.

Eliminacje prowadzone były przez doświadczonych funkcjonariuszy Sztabu Policji oraz Sekcji Psychologów KWP w Bydgoszczy. Znajomość warunków pracy dyżurnego i umiejętności zespołu podgrywającego zapewniły realizm sytuacji.

Turniej wyłonił trzech najlepszych finalistów, którymi okazali się:

1. podkom. Marek Zieliński z KMP w Bydgoszczy

2. asp. szt. Piotr Jankowski z KPP w Nakle n/Notecią

3. kom. Piotr Loba z KMP w Toruniu

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

NnNn

3 2

Szkoda tylko że efekty pracy na ulicy mierne 16:18, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dlaczego?Dlaczego?

2 0

Na ulicach miasta nie widze policji!!!! Podobnie na drogach naszego powiatu! 21:20, 19.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz