W poniedziałek (16 czerwca) nad ranem na drodze krajowej nr 91 w Otłoczynie doszło do zderzenia busa z łosiem.
Zwierzę zginęło na miejscu, a pojazd został poważnie uszkodzony. Zdarzenie miało miejsce na 204. kilometrze trasy. Wciąż nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca, a policja ustala szczegóły.
Zablokowany pas ruchu utrudniał przejazd innym kierowcom. Trwa oczekiwanie na komentarz służb.
[ZT]68425[/ZT]
2 5
Łoś nie przeżył no koorwa - chyba ważniejszy jest człowiek a nie łoś co zielono-czerwony redaktorku?
1 3
Łosie powinny być masowo odstrzeliwane, ponieważ stanowią śmiertelne zagrożenie dla kierowców. Nie ma miesiąca, żeby w Polsce nie było poważnego wypadku z łosiem.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz