Zaginęła 44-letnia Marlena Graczyk. Ostatnio widziana była 20 stycznia na stacji Toruń Główny. Jej znajomi zwrócili się do nas z prośbą o pomoc.
::addons{"type":"only-with-us", "color":"black"}
::addons{"type":"alert"}
Do redakcji DD Toruń zgłosiła się Czytelniczka z prośbą o pomoc w nagłośnieniu zaginięcia 44-latki
Kobieta zaginęła 20 stycznia. Jak przekazano w wiadomości do naszej redakcji, po raz ostatni była widziana na stacji Toruń Główny około godziny 20:00.
Rodzina i znajomi apelują o pomoc w ustaleniu miejsca jej pobytu. Do zgłoszenia dołączono zdjęcie zaginionej. 20 stycznia miała być widziana na dworcu w towarzystwie młodego mężczyzny z brodą.
::addons{"type":"only-with-us", "color":"black"}
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa 44-latka, proszony jest o pilny kontakt pod numerem 112.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz