Zamknij

Toruń: Zderzenie Skody z Jaguarem. Kobieta trafiła do szpitala. Wiemy, co dokładnie się stało

15:45, 15.05.2025
Skomentuj Fot: KM PSP Toruń Fot: KM PSP Toruń

Jak już informowaliśmy we wtorek na Grudziądzkiej doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami osobowymi. Znamy dokładne ustalenia policji. 

[ZT]67384[/ZT]

Do zdarzenia doszło 14 maja przy rondzie łączącym ulicę Grudziądzką z Polną i Celniczą. Zdarzenia miało miejsce na krótko przed godziną 16:00, co spowodowało spore utrudnienia dla kierowców w czasie popołudniowego szczytu. 

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały służby w tym straż pożarna, policja i karetka pogotowia. 

- Z ustaleń wynika, że 26-latka kierująca osobową Skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 28-letniemu kierowcy Jaguara. 

To właśnie 26-latka kierująca Skodą trafiła do szpitala. Szczęśliwie okazało się, że nic poważnego jej się nie stało. Drugi kierowca nie odniósł obrażeń.

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu u żadnego z kierujących. 

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. 

[FOTORELACJANOWA]13072[/FOTORELACJANOWA]

Dzięki Waszym sygnałom informujemy szybciej!

Alert: Coś się dzieje? Widziałeś wypadek, pożar, dziwne zdarzenie? Nie trzymaj tego dla siebie! Daj nam znać, a ostrzeżemy mieszkańców i pomożemy w szybkim przekazie informacji. Twój sygnał może być kluczowy! Pisz do nas na Facebooku lub wyślij wiadomość na [email protected]. Bądź na bieżąco, reaguj, informuj! ⚠️📩

(W.P)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%