Zamknij
08:07, 10.06.2024

Do incydentu doszło dziś (10 czerwca) we wczesnych godzinach porannych, kiedy to mieszkańcy Grudziądza zauważyli płomienie obejmujące dwa autobusy. Natychmiast powiadomiono służby ratunkowe.

[ALERT]1718000267826[/ALERT]

Strażacy otrzymali wezwanie o godzinie 3:12. Przy ul. Rapackiego doszło do pożaru dwóch autobusów miejskich. 

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się jednostki gaśnicze: dwa wozy strażackie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Grudziądzu oraz dwa wozy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Grudziądzu. Strażacy przystąpili do działań gaśniczych, skutecznie tłumiąc płomienie i zapobiegając rozprzestrzenieniu się ognia na pobliskie budynki i pojazdy.

Podczas akcji na szczęcie nikt nie został ranny. Obecnie biegli z zakresu pożarnictwa badają przyczyny pożarów. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
10 lat Parkrunu w Toruniu
zobacz fotorelację
Piknik parafialny u Maksymiliana Kolbego
zobacz fotorelację
Festiwal Wisły we Włocławku
zobacz fotorelację
Konferencja w Ciechocinku
zobacz fotorelację
Sorok z Torunia szuka domu
zobacz fotorelację
Żołnierz z Torunia został bohaterem
zobacz fotorelację
Zniszczona ścieżka rowerowa na Barbarce
zobacz fotorelację
Peugeot spłonął doszczętnie!
zobacz fotorelację
Skoczył z tarasu do Wisły!
zobacz fotorelację
Wypadek na krajowej 15
zobacz fotorelację