Jeśli ktoś liczył na spokojny przejazd w czwartek przez Stary most musi być zawiedziony. Od wczesnych godzin porannych na lewobrzeżu tworzą się ogromne korki.
Czwartku (9 maja) kierowcy z Torunia i okolic nie zaliczam do przyjemnych dni. Już około godziny 7:00 na ul Łódzkiej w kierunku nowego mostu pojawił się sznur aut. Wszystkie kierowały się w stronę przeprawy rzecznej.
Zdaje się jednak, że znacznie gorzej jest na drodze w kierunku mostu imienia Józefa Piłsudskiego. Tam korki zaczynają się daleko za wiaduktem kolejowym.
Samochody poruszają się w ślimaczym tempie, a korek, jak informują nasi Czytelnicy, ma już około 2 kilometrów.
Prognozuje się, że utrudnienia powinny zakończyć się około godziny 8:30 - 9:00, wraz z zakończeniem porannego szczytu komunikacyjnego.